Squat yapanlaarrrrrr?

Squat ne kadar sürede sıklaştırır vücudu ve kaçar kere yapmam gerek?

Güncellemeler:
Bir de bırakınca tekrar salar mı vücut

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• vucut kolay oluşmadığı gibi kendini salmasıda zordur tabi karaciğere etkisi olan protein tozudur vesaire takviyeler almadığın sürece. düzgün beslenmeyle ve haftada en az 3 gün yapılan squat 3 ay gibi bir sürede etkisini gözle görülebilecek bir değişimle gösterecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba
    Sadece tek bir hareketin kayda değer seviyede olumlu ya da olumsuz etkisi olmaz. Çeşitli testler / ölçümler yapılarak sadece size özel hazırlanmış bir beslenme+antrenman kombinasyonu ile hedefinize ulaşabilirsiniz.
    Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz profilimdeki blog ve facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Squat vücudunu sıkılaştırmaz, kalflar ve kalçaya vurur.
    Büyüme hormonunu tetikler ve biraz daha hızlı kas hacmi çoğalmasına yarar tabi beslenmeniz iyi ise.
    Salma şekline şu şekilde örnek veriyim
    Basketbol, yüzme, voleybol ve benzeri sporlar yapıyorsunuz diyelim 5-6 ay ara verirseniz bu sporlarda yeteneğiniz azalmaz mı sizce?

0|0
    0|0
  • Bir ayda etkisini gösterir

0|0
    0|0
  • bir basla hele la

0|0
    0|0
  • Hayatın boyunca yapıcaksın. Maalesef bizim Türk kızlarımız sporun S sini bilmez.

0|0
    0|0
    • Erkeklerin %80 i ayva göbekten oluşuyo sen gelmiş ne diyosun :D

• Kızlardan farklı değil demek ki.

• Ağırlıklamı çalışacaksın normal mı

0|0
    0|0
  • bırakınca salar mı demiş, allahım sana gelıyorm :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• squat etkisini kısa zamanda fark edeceğin bir şey... en azından benim için öyleydi. 30 günlükle başlamıştım 50 ile. her gün 5er 5er arttırdık. 4 ün katı olan günler de dinlendik ve...
    mükemmel sonuçlar :)
    yeter ki başla bırakma :)

0|0
    0|0
    • Ben çok kez başladım ve acıya dayanamayıp bırakmıştım yürüyemiyordum resmen şimdi tekrar başlıycam bakalım :)

• valla yaparken öyle an oluyorki artık canını dişine takıyorsun ama öyle oldugunda bırakma devam et yani o seti kesin tamamla zaten ağrısı yapa yapa geçiyor canım...
      bu kararı aldığına göre başarman çok yakın :)

• Google playde uygulamasi var kac keee cektigini fakan sayito

0|0
    0|0
Yükleniyor...