'Sana konuşacak kadar bile değer vermiyorum' dedi, ne yapmalıyım?

dünkü hikaye tersine döndü. çok kötü ayrıldığımız benmle konuşmak istemeyen ama dün sarılınca beni koklayan gözlerimin içine bakan adam dün gece konuşmak istemyrm diyerek ayrıldı ama bbmden konuşalım dedi. bugün bekledim ama eklemedi. neden eklemiyorsn dedim cevap vermedi. iyi misin bak mrk ediyorum dedim iyiyim dedi sadece. neden bbmden eklemiyorsun dedim. konuşmak istemyrm dedi. sonra ona karşı yaptığım bütün hataları söyledi, sn çok daha fazlasını hakkediyorsun ama sana hiç bi kötülük yapmadım yinede ben dedi. bnde bütün hatalarımın farkındayıma ama bende senin söylediklerini yuttum ve şu an her şeye kalp gözümle bakıyorm deidm. daha fazla uzatmayalım sana konuşucak kadar bile değer vermiyorum dedi. bnde bu sözün beni yıktı geçti dedim. hiç biri bunun kadar koymamıştı dedim. şu anda ağlasam boş kelimeler kifayetsiz. bundan sonra yolda yanımdan geçerken bile selam verme deidm. hayatın boyunca şunu unutmaki arkanda kalbini ççok kırdığın biri var dedim. boğazımda düğümlendi resmen dedim. en sonda hoşçakal dedim. cevap yazmaz diye bekliyordum ama yazmış. yaptığım kötü şeyleri söylemiş ve bunları yaparkende düğümlenmiyormuydu boğazında demiş. bende cevap vermedm. ama bn onu svyrm:(

Güncellemeler:
daha açmak gerekirse şöyle diyim; ben ona ilk başta demiştimki tabi o zamanlar hiç hoşlanmıyordum. dünyada bir sen kalsan gene olmaz dedim,tipim değilsn dedim. tabi karşılıklı bunlar. sonra bana en değer verdiği gün güya ayrılalım demişim. keşke bu yaptıklarımın yarısını o zamanlar yapsaymışım falan filan dedi.

bbm: blackberry messenger

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kıyamam yaa :(( yaptıklarım gözümün önüne geldi wicdan azabı cektim:(((

0|0
    0|0
    • neler yaptn ?

• peki seviyor muydun ?

• hoslantıydı sonrası gelmedi

Erkekler Ne Diyor 4

• o değil de bbm nedir ? başbakanlık basın merkezi ?

0|0
    1|0
    • blackberry messenger

• bunu yapmak zorunda mıydın? buraya durumumu anlattım, danıştım, dalga geç diye yapmadm

• yürümeyecek bir ilişkiye tavsiye vermektense mantıklı bir tavsiye vermem daha iyi olur diye düşünmüştüm .. değişmek ve yenilenmek zorundasın ..

• sen ona naptınki? biraz açarmısın konuyu?

0|0
    0|0
    • güncellememde yazdım

• arkadaşıma sulandığını mı söylüyorsun? yok arada onada hakaret etti ayrıca onu hiç görmedi bile. ve tek konu ben oldum sohbet boyu

• senin amacın nedir ben onu anlamadım... derdin nedir yanii?

• başka insan kalmadımı seveceğin

0|0
    0|0
    • aşk işte nereye konacağı belli olmuyor:)

• arzu ve hayal güçünde yarattığın kahraman aşk farklı bunu sende biliyorsun

• olabilir

• bbm ?... nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• blackberrymessenger: bbm ii de bu kadar agir konusan adamla arana bu laflar zaten girmis sana donmus bile olsa hep icini aciticak ve sen unutamayacaksin bunlari ayrica senin yaptiklarin o en kucuk biseyde vuracak

0|0
    0|0
    • kesinlikle ama napym hala seviyrm

• kendimi ve onu affederek aslinda ona yaptigim her hata onun bana olan davranislarindan kaynaklidi yani aslinda ben onu oldugu gibi kabullenmeyi ogrendim. barismayida aglayarak basardim karsisunda aglayinca onu gercekten sevsigimi anladi bi de eskisi gibi ustune dusmedim hayatimin merkezi benim yani kacan kovalanir

• o zaman şu an ona cevap vermeyip engellemekle iyi ediyorum?

• hep bahane bahane yaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...