165-66 49-50 kilo olan bir arkadaşım benimle kilolusun diye dalga geçiyo bende 169-70 boyunda 61 kiloyum çok sinirimi bozuyo nasıl zayıflamalıyım?

165-66 49-50 kilo olan bir arkadaşım benimle kilolusun diye dalga geçiyo bende 169-70 boyunda 61 kiloyum çok sinirimi bozuyo nasıl zayıflamalıyım?
Sürekli kendi zayıflığından bahsediyor beni sinir ediyor tamam zayifsin ne bu uyuzluk? Cidden çok gıcık oluuorum onu nasıl g*t edebilirim?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• 4 saat boyunca günde bisiklet sür sıkıntı çekiyosan 2 saat sür 40 dk mola yap fakat o 4 saate yavaş sürmiceksin bütün enerjini atıp gebermiş gibi bisiklet sürceksin gelince yine atcaksın.

0|0
    0|0
  • Kilolu değilsin.

0|0
    0|0
  • O emin ol seni kiskaniyodur. Kendisi kilo alamiyodur. Cubuk gibi olmasini marifet sanip hava atmaya calisiyor. Erkekler balik etli kizlardan hoslanir. Kemik gibi olanlardan degil. Kafani takma bence

0|0
    0|0
    • Zaten kilolu gözükmüyorum ama zayıf olup onu g*t etmek istiyorum nasıl yapabilirim sence?

• Ondan güzelim evet sarışınım güzel diyorlar bana ama zayıf da olmak istiyorum onu ve annemgili şaşırtmak istiyorum 😖

• Egitiminle basarilarinla sasirt. Niye sagligi sasirtiyosun.49-50 kilo ne ya

• Bosver agzi olan konusuyo banada koca götlü diyolar

0|0
    0|0
  • Canim resmini atar misin gobek ve bacak bolgenin

0|0
    0|0
    • Atamam ama şöyle söyleyim karnım yok hiç kalçam biraz var çıkkın bacaklarım da üst biraz kalın alt ince

• Çok teşekkür ederim 😊

• Rica ederim sevgiliniz var mı

• arkadaşın halt etmiş o değnek gibi sen kilolu deilsn

0|0
    0|0
    • Haklısın kilolu gözükmüyorum zaten ama onu g*t etmek istiyorum zayıflayarak hem boyum ondan daha uzun daha iyi durur diye düşünüyorum ne yapmalıyım?

• Yüzmek iyi gelir mi? Sabah 1 saat yürüyüş akşam 1 saat yürüyüş nasıl sence 1 hafta ne kadar zayiflayabilirim? Bide tatil var 🙇

• iyi gelirde bence sen dediğimi yap sağlam bir spor salonuna yazıl jatomi fitness gibi macfit gibi dediğim şeyleri yap

• Yuh çokmuş. Koş biraz zayıfla

0|0
    0|0
    • Mesela günde kaç saat? Nasıl zayiflayabilirim?

• 5 Günde 2 Kilo veren var

• Nasıl pekii 😔

Kızlar Ne Diyor 2

• ne derse desinnn salla :))

0|0
    0|0
    • Tamam :))

• bak bana bende 160-75'ten 165-66ya düştüm.. 5 kilo daha vercem :))
      mutlu bak.
      boyun var senin.. asla şişkoyum muammelesi yapma :))
      sallaaa :D

• Özgüvensizlikten sana oynuyor sadece 2-3 kilo fazlan var

0|0
    0|0
    • Peki o 2-3 kilo nasıl verebilirim?

• Orası kişinin bünyesine kalmış bişey tatlım, ama abur cuburu eksilt geç saatte yemek yeme biraz hareketlen ev işi olur yürüyüş olur haftada 3-4 kere yapman yeterli bide belli bölgelerinde fazlalığın varsa oraları çalıştıracak hareketler yap yeterli olacaktır

Yükleniyor...