Yılbaşı programınız nedir?

Bu ara çok sorulmuştur bu soru birde ben sorayım dedim. Malum 10 gün sonra yılbaşı gecesi. Şimdiden birçoğumuz rezarvasyon yaptırmış yada bir yerlere davet edilmiştir. Yada evde ailesiyle geçircek olanlarda vardır. Biz kız arkadaşlarla mezelerimizi hazırlayıp rakı içmeyi planlıyoruz sabaha kadar bir arkadaşımızın evinde sakin sakin. Peki sizin programlarınız nelerdir?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• link

şte Yılbaşı MENÜMÜZ.

- Giriş kokteyl (Karışık k. yemiş - Yeşil zeytin-Salatalık havuç söğüş)

- Soğuk mezeler (7 çeşit mevsim mezesi – Beyaz peynir)

- Mevsim salatası

- Ara sıcaklar (Sigara börek – Kroket)

- Ana yemek (Köfte – Tavuk pirzola Pilavla) veya (İç pilavlı Hindi)

ana yemek tercihinizi katkı PAYINI öderken mutlaka yapmalısınız.

- Meyve (Karışık mevsim meyveleri)

- Alkolsüz içecekler (Kola fanta ve meyve suları)

- alkollu içkilerimizi istediğimiz markalardan evden getirebiliyoruz.Devamını Gör

Her yıl olduğu gibi bu yılda EN ekonomik EN güzel ve EN kaliteli BİZ eğleneceğiz.

Teknemiz ve yemeğimiz boğazın en kaliteli ve en büyük gezi fırması olan ŞAN MÜZİK TUR dan olacak ve 140 kişilik teknede biz en fazla 120 arkadaş olacağız,

Katkı PAYI kişi başı 70 tl olacak.

Katkı paylarını en geç 24 aralık PAZARTESİ akşamına kadar kendi aramızda topluyoruz. Yılbaşı akşamı para toplamakla uğraşmıyoruz. Keyfimize bakıyoruz.

KATILIM için aşağıdaki KATILIM listesine (bende varım Üsküdar veya kabataş) yazıp parandez içine ( ) katılım sıra numaramızı ilave ediyoruz.

Ayrıca tlf no, grup HARİCİ misafir, başkasına YER ayırtma İSTEMİYORUZ

Katkı PAYININ içinde NELER var.

31 aralık akşamı 21.00 den sabaha kadar tekne kirası + yılbaşı yemeğı + alkolsuz içecekler.

Müziğimizi (salsa horon sirtaki halay) ve yılbaşı için alkolumuzu EVDEN kendimiz getiriyoruz. DJ liğimizi kendimiz yapıyoruz. Teknede alkol satışı olmayacak.

Yılbaşı yemeğı = mezeler, soğuklar, ara sıcaklar , meşrubatlar + ana yemek

Tekneye KATILIM iskeleleri ve saatleri

1-KABATAŞ hareket saati ► 21.00 da (üsk. mtr iskelesi sol yanı)

2-ÜSKÜDAR hareket saati ► 21.15 de (turyol iskele sağı, prk önü)

Tekneden AYRILIŞ iskele ve saatleri

1-ÜSKÜDAR yanaşma saati ► 02.45 de (turyol iskele sağı, prk önü)

2-KABATAŞ yanaşma saati ► 03.00 da (üsk. mtr iskelesi sol yanı)

3-EMİNÖNÜ yanaşma saati ► 03.30 ama İSTEYENLER toplu taşımaya kadar TEKNEDE kalabilecekler,

selamlar sevgiler

kemal ersayın 0534 298 74 74

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• keşke bu yanlışa düşmeseniz daha güzel olur

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Pc Başında Kahvemi Yudumlarken,Yanımdaki Tv de Yılbaşı Program Saçmalıklarına Kayacak Gözüm..Birde Yeni Yıla Girmeden Önce Arkadaşlarımdan Tadı Kaçmış Olan "Seneye Görüşürüz" Esprisini Duyacağım.En Azından Böyle Planlıyorum..

0|0
    0|0
    • o espri şimdiden yapılmaya başlandı bizim ortamda fena ya :D

• Soğuk Esprilerden Kaçış Olmadığını Varsayarsak,Eve Kapanmak En Mantıklı Çözüm Gibi Görünüyor.

• evde oturucam cok cağırıldım ama en iyisi bu olacak

0|0
    0|0
  • meraba evde mısır patlatıp film izleyeceğim :) dışarda çiftler yiyişirken onları izlemek ağır gelir

0|0
    0|0
  • sabaha kadar yemek yemek 5 aydır diyetteyim yeter beeee

0|0
    0|0
  • valla bir mekan ayarladık yiyicez içiczez eğlenicez güzel bir mekan sonra evde devam edicez bakalım

0|0
    0|1
  • Evde oturucam bilet sonuçlarına bakıcam ::)))

0|0
    0|0
  • Annem nöbetçi :(

ben ve ablam geçirecez evde tek başımıza,

tombala oynamk ta yok, annem izin verirse içki bira alırız. vermezse tavla oynarız.

0|0
    0|0
  • bende size katılmayı planlıyordum ama davet edilmedim :/

0|0
    0|1
    • kız kızayız biz malesef :)

• noolcak ya ben iki arada,bir derede otururum.rahatsızlık vermem size :)varlığımı bile anlamazsınız..

• zıkkım için emi şu günü illa gavurlar gibi kutluyacaksınız ? hangi hicri yıl başını kutladınız ki gavurların yılbaşısında başı g.tü dağıtıyosunuz ya :S

0|1
    1|1
    • herkesin kendi zevki ne diye eleştiriyosun ki

• Siz hiç bütün gece ibadet edip zikr edicem diyen birine iyi hadi allah kabul etsin demenin dışında bişey düşündünüz mü?

Ama bu lavuklar kalkmış benim içkime eğlenceme laf etme cür'etini göstere biliyor.

Sanane len dandik. ister gavur gibi başı g.tü dağıtarak eğlenirim, ister zıkkım içerim.

Benim sırtımda mı geçecen o sırattan..

• hayır ama müslüman müslümanı uyarmazsa senin yüzünden bende cezamı çekeceğim. sen hicri yılbaşı ne zaman onu biliyomusunda konuşuyosun ? başı g.tü zaten dağıtmışsın sen lavukmuş adi herif. noel kutlamak yeni yıl kutlamak bunların hepside aynı şey.

Kızlar Ne Diyor 3

• Evde annemle tavuk ve kuruyemiş yemek :D

0|0
    0|0
    • hahahaha bende eğer arkadaşımda olmasaydım mandalina portakal soymayı planlıyodum :D

• aynen en güzeliii :)

• :))) Eğlenmek istedikten sonra...:D

• finaller var ders ders ders.. :(

0|0
    0|0
  • Bursaya gidicem sevgilimin yanına

0|1
    0|1
Yükleniyor...