Butterfly Abs Kullanan var mı nasıldır?

Butterfly Abs Kullanan var mı nasıldır?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Bu tarz ürünlerin kayda değer bir faydası olmaz. İyi bir program hazırlanırken dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır.
    Bunların en önemlisi, hatta temel olanı, vücudunuzu kontrollü olarak limitlerine kadar zorlamaktır ki beynimiz, "Şu anki halimle bu işin üstesinden gelemiyorum bu yüklemeye uyum sağlamam gerekli" diye düşünüp vücudu yeniden yapılandırma ihtiyacı hissetsin. Yoksa "var olan halimle bu işi yapabiliyorum" derse kendisini değiştirme ihtiyacı hissetmez. Ek olarak buna uygun bir beslenme programı da en az antrenman kadar gereklidir.
    Yani, sadece 5 dkda , acı hissetmeden, güle oynaya, sevgi çemberi yaparak vb. falan hepsi yalan ve bilimsel açıdan YANLIŞ!!! Ben 12 senedir antrenman yapıyorum ve resmimdeki halime yeni gelebildim. (tabi genetik faktörlerin ve steroid almamış olmanın da etkisi var)
    Hem bu tür şeyler gerçekten işe yarıyor olsalar tüm dünyadaki spor salonları iflas etmiş olurdu.
    Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz profilimdeki blog ve facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hic inandirici gelmiyo bana ama bilemicem

0|0
    0|0
  • ben değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yalan onlar. Bir düşün hocam biz gerizekalı mıyız haftada altı gün çalışıyoruz bundan alır yata yata büyürdük karpuz gibi.

0|0
    0|0
  • O aygıt aslen yatalak hastalar için geliştirilmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...