4 aydır 3 kere görüştük. Ayrılayım mı sizce?

Bir sevgilim var benden uzakta. 4 aydır çıkıyoruz 3 kere görüştük. O beni seviyor ama ben ona karşı duygularımdan emin değilim. Çocuk en yakın arkadaşımın sevgilisinin dayısının oğlu. Zaten onların sayesinde tanıştık. Aslında otobüsle 1.5 saat mesafemiz ama birazcık odun olduğu için geleyim demiyor. Bu da benim sinirimi bozuyor. Sizce ayrılayım mı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• maddiyat sorun olabilir hacı ole deme. otobus ücreti ucuz olabilir ama cafeler ws kazık:D:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Birisini sevmeye niyetlenmişsin ama en başında odun gibi görmeye başlamışsın. Bir odunla evlenmek size mutluluk getirmez.Çünkü hoş görüyü geri plana atmışsın

0|0
    0|0
  • sadece 1.5 saatmiiiiiii.. o nedir yaa. benim sevgilim 6 saatlik yoldaydı ben 15 günde dir giderdim görüşmek için... bence biraz değilde basbaya malın teki o ya.. nerden bulursunuz bununngibilerini anlamıyorumki...

eğer duygularından 4 aydır emin olamamışsan bence sevmiyosun demektir... şimdiye adar netleşirdi bazı şeyler

1|0
    0|0
  • o nasıl bir ilişki öylee yaaa eee senmi gidiyorsun onun yanınaa ne acayipp

0|0
    0|0
  • ilgili değil.ilgili olsa 4 ayda her ay 2 kez geldiğini düşün 8 kez gelmesi lazımdı.3 nerede 8 nerede.

0|0
    0|0
  • açıkçası net ve belirgin hiç bir şey yok ilişkinizde.bir şeyleri netleştirmeniz lazım

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın. seni sevseydi mutlaka 4 ayda 9-10 kere gelirdi

0|0
    0|0
    • maddiyatı düsünün beyler.. en az 200-300 lira bi gidis. hediyesi cafesi sineması otobusu eglencesi ws ws

• ayrıl en sağlıklısı

0|0
    0|1
  • Seni istiyorum arzuluyorum de bak otobus bulamazsada koşarak gelir gelince şaka yaptım dersın :) dayak yermısın buyük ıhtımalle evet :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen git.

0|0
    0|0
  • Bence durduğun hata uzaktaki bir sevgilinin hiç bir manası yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...