Aslanın karısının üzerine puma getirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aslında irdelenmesi gereken bir olaydır.Kedigillerin evrimleşme süreci düşünüldüğünde, esas gerçekleşmemesi garip kaçacak hadise. aslan, kaplan, jaguar, puma... bunlar hep yakın akraba evliliği yapacak değiller ya. evinizdeki kedinin nasıl o küçük, sevimli hale geldiğini sanıyordunuz. dedesi nuhun gemisinde değildi heralde.

Güncellemeler:
Bizim millet alışmış aynı soruya (21 aralık ) sürekli değişik cevaplar vermeyi böyle değişik bir soru görünce devree yaniyor haliyle :D

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kelime oyunlu cin başlık

Aslanın günde 50 defa sevişebildiği düşünüldüğünde o narin pumanın perti çıkacaktır. Ayrıca dişi aslan ile puma arasında yaşanabilecek catfight'ı düşünmek istemiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tek eşliliği savunuyorum...Dişi aslan hakkını aramalı..

0|1
    0|0
  • Evet gerçekten hassas bir konu. Derin bir araştırma yapmadan soruyu yanıtlamamalıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Pumanın ölümüyle sonuçlanır. -düzadam-

0|1
    0|0
  • Nuhun ankara makarnasi,nuh gemisinde mi icat olundu

1|0
    0|0
  • bu konuda kenya müftüsünün bir açıklaması var şimdi bulamadım bro. bulursam deklare edeceğim :D

0|0
    0|0
    • Arkadaşın diye işinemi gelmedi ?

• arkadaşım onu da kaldırdık işte, alakasız cevap evet. ilk başta kaldırmadım neden dersen sitedeki cevapların yarısı bu bakış açısıyla alakasız cevaba girer. Bir de ben şuradan alaka kurdum diyebilir, en muğlak kaldırma nedenidir alakasız cevap

deminkini niye kaldırdım? işini adam gibi yapmıyorsun demişsin. bunu kaba olarak değerlendirdim o nedenle.

• Tamam birader bişey demiyorum ben.

Yükleniyor...