Arkadaşlar zayıflara fit olan insanlara sağlıksız gözüyle bakmanız çok saçma değil mi?

buradaki paylaşımlara akrabalarıma bakıyorum ne kadar kilon varsa o kadar sağlıklıymış gözüyle bakıyorlar asıl kilo sağlığa zararlı bence spor yapmak fit olmak her zaman daha sağlıklıdır

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Her ikisinin de aşırı olması sağlıksız. Sanılanın aksine aşırı zayıf olmak da başta duruş bozuklukları olmak üzere pek çok sağlık sorununa yol açar.
    Burada anahtar nokta, vücudunuzun işleyişini, dengesini bozmadan ve kas kütlenizi koruyarak / arttırarak, zayıflamak veya kilo vermektir.
    Dediğiniz gibi spor -antrenman- yapmak ek olarak buna uygun beslenmek en doğru olan.
    Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz profilimdeki blog ve facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• fransa da zayıf olmak hakarettir :)

0|0
    0|0
    • Fransa'yı sevdim😂

• var ama işte değerini bilemiyorum pek yok güzel öneri teşekkürler

• o zaman bazı şeyleri kaybetmeden değerini anla.. kaybettikten sonra artık değer verdiğin sevginin, aşkın, hiçbir şeyin önemi kalmaz..

• Kilo denilen şey yağdan ibaret mi yoksa kasla beraber mi ve zayıf olma konusuna gelirsek zayıf kalmak için kendini aç bırakıyorsan malesef zararlı ama sağlıklı bir şekilde beslenip fit kalmak için çabalıyorsan iş değişir

0|0
    0|0
    • e yani kolları bacakları löp löp et olan hatunlar iç anadoluda özellikle beğeniliyor egeye bakarsak daha fit kızlarımız mevcut

• Dünyadaki hemen hemen her erkek sever balık etli bayanları bunun sebebi de erkeklikte yatar yani bilmiyorum bunun sebebini ama erkeğe dolgun kadınlar çekici gelir malesef banada oyle

• Zayıf var zayıf var hepsi fit değil ben 90 kiloyum ve bence fitim

0|1
    0|0
  • Boy kilo indeksine uyan herkes sagliklidir biraz zayif ve biraz kiloluda iyidir yalniz kilolu ve zayif olanlar bu kategori de degildir. Kisaca sağlik onemlidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• spor yaparak fit olmak sağlıklı ama afrika yerlisi gibi dolanmak sağlıklı değil. senin için söylemiyorum bunu yanlış anlama 0 beden olmak için 2 fincan kahve 1 kase yoğurtla gün geçirenlerden bahsediyorum

0|1
    0|0
    • ben 0 beden olmak için çabalamam ama hep standartım kilo almam

• düzenli beslenme ve sporla fit olan insanlara lafım yok zaten :) 0 beden olsan da lafım yok

• Her zayif fit degildir. ikisi ayri kavramlar. onlarinda kasti obez degildir eskiden gelen bir dusunce bence bu

0|1
    0|0
Yükleniyor...