Nani ve Van Persie iş yapar mı bu sene sizce?

İsteyen herkesen yorum yapabilir.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle RVP çok beğendiğim bir oyuncudur. Ama süper ligde çok etkili olamayacağı kanaatindeyim. Çünkü emeklilik için geliyor buraya. Zannediyorlar ki Türkiye ligi kolay. Rahat rahat golleri sıralarız. Ama maçlara çıkınca öyle olmadığını anlıyorlar. Türkiye'de yırtıcı forvetler iş yapar. Drogba böyleydi mesela. Emenike'nin daha teknik olanını bulup alabilirsin mesela. Aslında Sow da iyidir. Ama bir kaç iyi forvetin olunca bu forvetler tam performansını gösteremiyor. Burak olduğu için Drogba, Emenike olduğu için de Sow etkisiz oldular.

0|0
    0|0
    • Fernandaonun van persieyi rahatlatacagını düşünüyorm

• Fernandao yırtıcı harika bir forvet. RVP olduğu için Fernandao da harcanacak. Yazık olacak ona.

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiye de yabancı futbolcular hiç bir zaman iş yapmaz. 1000 de 1 olur o. O yüzden bana göre hepsi boş transfer olacak

0|1
    0|0
    • Sneijder e hagi ye musleraya podolskiye küfür ettin ama şimdi :(

• Almanya nın 10 numarasını giyen bir adamdan şüphe mi duyuyorsun :)

• Türkiyede ki futbolculardan şüphe duyuyorum. İlk aydan alıştırıyorlar gece hayatı, kadın falan filan. Adamlar bakıyor ülke oynamak içij değil eğlenmek için sonra bir halta yaramıyorlar

• Ben nani yapabilir diye dusunuyom ama acikcasi futbolla aram pek yok

0|0
    0|0
  • Yapmasa ne işleri var bizde
    rvp sezon boyunca otuz gol atar bence...

0|0
    0|2
    • Cok cabuk sakatlanan bir futbolcu türkiye ligi de cok sert bu yüzden tek korkum benim

• 5. Hafta sakatlanır gerçek fenerli olur 30 gol ufak at

• Arsenalin en iyi sezonu 11-12 git bak neden @umursamaz-gnc
      Mufc bu sezon rvp sayesinde iyiydi (rooneyin hakkını yememek lazım tabi)

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...