Unutamadığınız bir anınız var mı?

Komik veya dramatik,unutamadığınız bir anınız nedir ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Lise 1 deyken kızları toplayıp regl ile ilgili abuk abuk şeyler anlatmışlardı sonrada elimize 4-5pedi tutuşturmuşlardı ee bende utandım tabii erkekler görmesin tribi falan oldu, sınıftan bir erkeğin çantasına gizlice attım sonra beden eğitimi dersinde soyunma odasında çantasından düşmüş gelen geçen kopmuştu cocuk sonra eve gidince annesi çantasında 1-2 tane daha görmüş atara gelmiş sen pedi mi merak ediyorsun falan diye :D Lise 2 deyken itiraf etmiştim baya gülmüştü o da :D

0|1
    0|0
    • bu muhabbete benzer bir şey geldi aklıma ama 8. sınıfta sınıf başkanıyken bütün kızları dersin ortasında çağırdılar tabi biz de merak ettik sonra gidenlerden bir arkadaşa sormuştum sınıfta niye çağırdılar diye, ped dağıttılar lazımmı vereyimmi dedi sınıfın ortasında benimkinin de kalır yanı yok. :D

• Ahahahah :D kıyamam ya utanmışsındır :D

• aynenn 14 yaşında çocuktum ve çocukluk masumluğu vardı o zamanlar :) kaç seneler geçti üstüne 21 yaşına geldim hala ondan intikam alıcam işte ama bizide çağırıp erkeklere özel bişey dağıtmadılar hiçbir zaman :)))

Kızlar Ne Diyor 5

• yolda yürüyodm bi çocuk bana bakıyodu karşıdan gelerek bnde kendimi bsy zannderek ona baktm kötü bi bakış atmak için birden ayağm burkldu cok utndm ama kndimede cok gülmstm:))

0|1
    0|0
  • hangisini anlatacağıma bile karar veremedim çok rezil oldum herhalde :D okuldaki demirlerden atlarken eteğimi yırtmıştım ve yırtıldığını farketmemiştim her halde en rezil anım bu :D

0|1
    0|0
    • :)))) çok güldüm teşekkür paylaşım için , ama gene ucuz yırtmışsın bir arkadaşa demir saplanmıştı aşı oldu tetanoz . etek belki ucuz yırtmışsındır :P

• ee bul artık :P

• Yok demek ki aklıma gelmedi.

0|0
    0|0
  • olum geçen sevgilim beni kucagında tasırken yanlışlıkla kafa üstü yere düşürdü :D

0|1
    0|0
    • ne diyeceğimi bilemedim :D bilmiyorsa öğret diyelim :)

• Sevgilimlee yemk yedik merdiven varr incezz bana dedi ben öne geçiyimm düşersinn aşkımm diyee,bende artistlik yapıcam ya yok aşkım dememlee kendimii yerdee bulmam bir olduu Basamakları popo üstü indimm rsmeen ..FenaYDDIII halaaa unutamıyorumm :D

0|1
    0|0
    • Düşene gülünmez derler, güleyim mi ?

• Ben bile güldüümmm valla :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Küçükken asansörde kalmıştım ve asansör yavaş yavaş su almaya başlamıştı.O dakikalar benim için çok dramatikti :(

0|1
    0|0
  • hayır yok aslında varda anlatmak gelmiyor içimden...

0|0
    0|0
  • İçip içip aşık olduğum kızı arayıp onu sevdiğimi söylemem red edilmem vs.. vs.. vs... :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...