Vücut geliştirmeden anlayan arkadaşlara duyurulur

arkadaşlar benim gögüs tarafında çizikler oluştu yırtık gibi bunun sebebi nedir neden oluşmuştur aşırı yüklenmektenmi vitaminsizlikten mi yoksa aşırı kilo alıp vermedenmi kaynaklanır çözemedim :S

Güncellemeler:
arkadaşlar benim gögüs tarafında çizikler oluştu yırtık gibi bunun sebebi nedir neden oluşmuştur aşırı yüklenmektenmi vitaminsizlikten mi yoksa aşırı kilo alıp vermedenmi kaynaklanır çözemedim :S ayrıyetten 2 yıldır kickbox la ilgileniyorum salonda çok çalışıyorum dambıl hareketleri barfiks cardio salona 1 saat erkenden gidiyorum bunları yapmak için cardio yu fazla yapmıyorum

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• hızlı kilo alınca veya kas yapınca yüzey allanı genişler deri açılır yavaş yavaş yırtık gibi görünür spor yaparken sadece kolları şişirmeye veya karın kaslarına bir yere yoğunlaşma bütün vucudunu kullan.arada koşu ve yüzmeye git doğal spor yap dambıl elinde kaldırıp indirirsen kolun arkasında veya omuzda oluşabilir.sen göğüs kaslarına yüklendin galiba.

0|0
    0|0
    • aynen öyle fit bir vucut amaç edinmiştim body salonuna yaklaşık 4 5 ay gittim sonra ben hacim istemedigimden şınav barfiks mekik ve koşu olarak yani bunları uyguladım şınavı fazla kaçırdım setleri düşürdüm şimdi daha iyiyim badem yağıda kullanıyorum bol bol vitamin alıyorum meyve türleri tüketiyorum ayrıca proteini eksik etmiyorum karbonhidratıda fazla almıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• abimde de var ki abim hep zayıftı. kilo da yapabiliyor ama kişiye göre. kilo alıp verdiysen o yüzdendir.

0|0
    0|0
    • çok kilo alıp verdim 68 den 84 e ulaştım 3 4 ayda :S

• evet bi forumda okumuştum yırtıgın rengi pembe ise daha erken badem yağı kullanılırsa geçirir ama yırtık uzun süre beklediyse ve bu pembe renk giderek ten rengine döndüyse çok geçmiş bilgilendirdigin için teşekkür ederim.

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 10

• kilo vermedendir

0|0
    0|0
  • anaca01'in dediği gibi kardeşim hızlı kilo alıp verirken eğer yeterli spor yapmazsan deri de çatlaklar olması muhtemeldir

0|0
    0|0
  • Kilo alıp vermene ,vucut derinin Hassaslıgına Baglıdır Vitaminleri Eksik Etme Fazla Yüklendigin İçinde yırtılıp çatlaklar oluşabilir'

Ama kilo alıp vermeden diye düşünüyorm

0|0
    0|0
    • peki çok ilerlermi acaba bı yırtıkların derecesin şuan fena degil hatta güzel bile duruyor dövüşçüler gibi :))

• ilerlemesini istersen İlerler :) Kilo düzenine dikkat edersen daha fazla olmak ama olanlarda geçmez dostum

• önemli birşey değil bende spor yapıyorum ek sporcu besinleri kullanıyorum... kasların genişlemesinden dolayı derideki izler oluyor spora devam et zamanla kaybolacaktır sıkıntı yok yani... ileride daha da güzel bir görüntü alacaktır açılan kaslar liflerle dolduğunda... :)

0|0
    0|0
  • Vücut derisi kasın hızlı gelişimine ayak uyduramaz ve kası çevreleyemediği için bir katman atarak kendini genişletir. Antremanla ilgili ise bu. Bu mantıktan yola çıkarak hızlı alıp kilo vermede de bu olay görülür. 4.5 yıldır yapıyorum. Benimde bacaklarım ve kollarımda var. Vazelin türü şeyler sürüp deriyi yumuşatabilirsin antreman öncesinde. Onun dışında kalıcı olarak tek tedavisi lazerdir. Düzelten kremler falan hikaye.

0|0
    0|0
    • peki tek tarafta var diger tarafta olmaması için ne önerirsiniz

• O senin genetiğinle alakalı. Genelde omuz ve göğüsü bağlayan kasta çıkar. Tabi biceplerinde olanda var benim gibi kasıklarında olanda... Önceden birşey kestirmem mümkün değil. Ama emin ol vücudunun şekil almaya başladığını görünce, o yırtıkları umursamicaksın bile. Zaten beyazlaşıyor belli bir sürede sonra.

• haklısınz çok yardımcı oldunuz valla kafamdaki soru işaretleri yok oldu iyi geceler.

• arkadaşım bak o vucudun esneme belirtisi korkmana gerek yok

1|0
    0|0
    • valla arkadaşım ben daha 7 8 aydır ugraşıyorum baya gelişme kat ettim acaba hızlı gideyim derken duvaramı tosladım die düşündümde

• yok be kardeşım :) gece gece

• napayım valla :) sporda daha acemiyiz her ayrıntının peşine düşüyorum bunedir o nedir şu nedir :)

• çok hızlı bir şekilde kilo alıp yüklenmekten oluyor aynı yırtıklar bende de var

0|0
    0|0
  • Çatlak mı , yırtık mı? , Renksiz mi? Yoksa pembeye yakın renktemi

0|0
    0|0
    • yırtık gibi rengi pembeye yakın dedigin gibi

• valla çok saolasın kafamdaki soru işareti kalmadı iyi geceler

• Ne demek. İyi geceler

• Cabuk kilo alip verme ve cok hizli degisimlerde yrtklar olusur

0|0
    0|0
  • Belkide yırtılmıştır.