Unutamadığınız halde unutmuş gibi davrandınız mı neden?

unutamadığınız biri olduğu halde unutmuş gibi yeniden aşık olmuş gibi sözler yazar mısınız ? yazarsanız neden ? kendini kandırmak neden ? karşı tarafın canını sıkmak neden bunalıma girdim resmen :// hergün de görmek zorundayım aynı dershanedyiz..

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• evet davrandım. çünkü çok tehlikeli birisiydi onunla evlenirsem gözüm hep arkamda kalacaktı...

bundan dolayı istemedim sevdiğim halde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• duyguları yaşamak unutamamak çok doğal.. bence kesinlikle kendini meşgul edicek birşeyler bulmalısın.. aynı dersanede olabılırsın.. kendini kasmamalısın.. eğer onu kafanda sıradanlaştırırsan, bunu başarabılırsen hersey cok daha kolay olacaktır..

aynı seyı bende yasıyorum ıs yerlerımız karsılıklı.. ki ben evlenme teklıfı edıcektım o ızın vermedı ;)

0|0
    0|0
  • Unutmasan bile artık unutur gibi yapacaksın. Ve buruşturup buruşturup attığım kağıtlarda, hiç bitiremediğim bir şiir olarak kalacaksın...

0|0
    0|0
  • Unutmus gibi davraniyorum evet okula giderken karsimdan geliyor yanimdan gelip geciyor o beni tanimiyor artik ama benn ona ölüyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır istediğimi unutabiliyrum

0|0
    0|0
  • Unutamadığını nerden biliyorsun?

0|0
    0|0
    • hıssedıyorum oyle saçma sapan bı ılskı degıldı 4 sene az mı .. cevremızdekıler yuzunden bıttı cok yorduk bırbırımzı

• Unutmuş gibi davranamadığım için şuan bu haldeyim ya.

0|0
    0|0
  • Davrandım.Çünkü bazı ilişkiler vardır.Onunla da yapamazsın,onsuz da.Beraberken birbirinize zarar verirsiniz,ayrıyken de öyle.En güzeli tüm bağları koparıp yeni bir başlangıç yapmaktır bazen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...