Üniversite okuyanlardan mısınız?

üniverste okudunuz mu ? Yada okuyormusunuz. Sızın unıverste ogrencılerı ıcın en guzel dedıgınız sehır neresı. Yanı ben burda okudum cok begendım tam ogrencı sehrı falan dedıgınız yer. ben kıbrıs yazıcam bu yıl ama bıraz pahalı sehırmıs.

Güncellemeler:
kıbrıs ıstıyorum cunku . Dedeme sozum var avukat olucam dıye . O kucuklukten berı benı avukat olucak kızım dıye yetıstırdı buyuttu . Onun ıstedıgını okumak ıstıyorum bende ıstıyorum . Puanlardada uygun sekılde kıbrıs var bırtek .

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• istanbul degil.

en güzel sehir izmir

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 1.Kendini en düşük puana şartlama en yükseği hedefle motivasyonunu artırır

2.Dedenin dediğini yapma,sevdiğin isteyin yerde oku çünkü üniversite hayatındaki önemli dönemlerden

3.Kıbrıs biraz değil epey pahalıdır orada %100 burslu okumak burada %50 bursluya eşittir okuyan arkadaşım var aç geziyorlarmış

0|0
    0|0
  • izmir güzel kesinlikle bence

0|0
    0|0
    • ızmır ekonomı de aklımda var .

• en güzel il izmir bence burayı tercih etmeni tavsiye ederim ama karar senin tabiki

• bi sen çalış, bi kazan o zaman düşünürsün. hızlı giden atı doku seyrek düşer.. bi kazan sonra konuşursun. önce bi meslek belirle kafanda, o eğitim hangisinde veriliyor.. bence senden bi cacık olmaz bu soruyu sorduğuna göre.. bende boğaziçi elektrik elektroniği bu yıl bitirdim. bence cennet biryer

0|0
    0|0
    • şu an burdan sana bır sey soyleyemıyorum.

• ama tatlım öyle gerçekten. ben bir yıl ara verdim liseye o yıl bile neresi diye düşünmedim her gün sabahladım. şimdi şok iyi paralar kazanıyorum, türkiyenin en gözde okullarından birinde okudum ve en güzel şehirlerinden birinde İSTANBUL, BEBEK

• uni herkes okuyo onemlisi ne okudugun yada nerde okudugun . ben londrada okudum 2 yil barnet college de 4 yilda middlesex uni. de tr de okucaksan izmmir istanbul ankara disi cobanlik yetistirme unilerine gitme kibris girne ii olabilir .

0|0
    0|0
  • tek hayalim olan ankara da okuyorum ama bıkmanın eşiğindeyim. önemli olan şehir değil etrafındaki insanlarmış onu öğrendim.adamı hayalinden soğuturlar yemin ederim

0|0
    0|0
  • Babanın parası çoksa Kıbrıs ta okuyabilirsin ev,yemek çok pahalı ama içki ucuzdur toplu taşıma yok,en güzel şehir ise benim için İstanbul

0|0
    0|0
  • bitti çok şükür

0|0
    0|0
  • Ailenin yanında oku.

1|0
    0|0
  • Ailenin yaşamadığı şehir. Mümkünse ege tarafları

0|0
    1|0
  • okudum bir kere zamanında. şimdi yine okuyorum. çok heyecanlıyım sınavlar ne zaman bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • üniversite bitirenlerdenim

0|0
    0|0
  • Valla Ben 2 Yıllığa Gidiyom İlk Senem Nerden Baksan En Az 4 Sene Sürer :)

0|0
    0|0
  • kıbrıs şehir değil önce bunu öğren ökkeş, en iyi yer bursa görükle!

0|0
    0|0
    • Ne Bursamış Bizim Sınıfta 3 Tane Bursalı Var Anlata Anlata Bitiremiyorlar.

• valla oyle hacı okul bitti benim temmzda ilk fırsatta oraya tekrar gideceğim:)

• amcamın oğlu kıbrısa 7 yıl üniversiteye gitti 100 milyar para yedi orada

0|0
    0|0
    • cok fazla . Ama hukuk ıcın en dusuk puan orda . Bende onu ıstıyorum .

• yaz iyidir rahat olursun bol bol ... yaparsın

0|0
    0|0
    • puanları dusuk oldugu ıcın orayı yazıcam .s avukat olmam getekıyor dedemın ıstedıgı . Sacma yorumlarını kendıne sakla

• eskişeher istanbul izmir bursa şaşma

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• okuyorum. ailenle durma ya ben o hatayı yaptım farklı şehir çok iyi olurdu kısmetse mastıra odtü istiyorum :)

0|0
    0|0
    • ben aılem yanımda olsun ıstıyorum . Ama yasadıgım sehrın unıverstesının hukuk bolumu cok yyuksek . Calısıyorum ama o kadar yapabılcegımı dusunmuyorum

• hmm ille orda kalcam diyorsan başka bir bölüm ozaman

• kıbrıs çok pahalı yurtlara baktın mı sen mözel okul paraları kadar. bende orada hukuk yazacaktım vazgeçtim

• bende kıbrıs hukuk yazmayı düşünmüştüm fakat gerek kalmadı ankaraya yerleşebildim.sana tavsiyem sıkı tut ve kıbrısa gitme,evet hukuk için değer her sıkıntı belkide ama bunu deden istediği için yapıcaksan emn ol dayanamazsın

0|0
    0|0
  • istanbul'da okuyorum severek geldim nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • İzmir tabi ki .

Dokuz Eylül ~

0|0
    0|0
  • neresi olursa olsun amaç okumak olmalı bence

0|0
    0|0
  • istanbulda okuyorum. Zor şehir ama seni yenicem İstannbuuul

0|0
    0|0
  • eskişehiri çok methediyorlar ama ben bilmiyorum

0|0
    0|0
  • celal bayardayım buraya gelme.

0|0
    0|0
  • hangi uniyi yazacaksin?ben kibrisliyim.

0|0
    0|0
  • Eskişehir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...