Lütfen yardım 😔 +1?

Düzenli bir beslenme programı + günlük 30 dakika yürüyüş + 8 dakika karın harekleri + 20 dakika ip atlama ile 7 haftada 10 kilo vermek mümkün mü? kalıcı olur mu verdigim kilo bu şekilde? 1.70 boy 67-68 kiloyum

Güncellemeler:
Düzenli beslenmeden kastım:
Sabah: 1 dilim kepekli ekmek
Beyaz peynir veya yumurta
Domates salatalık zeytin yeşil çay
Öğlen: çorba veya sebze yemeği
Salata, yoğurt 1 dilim ekmek
Akşam: ızgara et, balık vs
Salata

Yatmadan yeşil çay
Ara öğünler: ceviz, meyve

Günlük 3 litre su

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sporu cok az yapıyorsun zor
    Dostum^^

1|0
    0|0
    • Ama günlük 2 3 saat yapmaya kalkarsam en fazla 1 hafta sonra bırakırım kendimi tanıyorum çabuk yorulur bıkarım bu şekilde başlayıp her hafta biraz daha arttırmayı düşünüyorum 20 dakika yerine 30 dakika ip atlama gibi günde 2 kere karın egsersizleri yapma gibi

• azim yoksa fit vücutta yok.

Erkekler Ne Diyor 4

• 10 kilo biraz zor. yiyeceğin şeylerde etkili tabiki. Yürüyüşü tempolu yapıp yediklerine dikkat edersen, 8 dakikalık sporu günde 2 defa yaparsan 5-10 kilo arasında verirsin.
    ama 5 olur ama 7 .

1|0
    0|0
    • 3 beyazdan uzak durup sebze protein ağırlıklı beslencem diyelim sadece 3 dilim kepek yemeyi düşünüyorum 1 günde en fazla ve bolca yeşil çay

• akşam 6 dan sonra yemek yemezsen haftada 1.5 2 kg arası verebilirsin ve biz en kötü senaryo ile gidelim 1 kg desek 7 haftada 7 kilo 1.5 kg desek 10.5 kg yapar 2 desek 14 kg kısaca sen yediklerine düzen gösterirsen verirsin tabi

1|0
    0|0
  • Ondan bir dakkika ondan 10 tekrar vs... bunlar boş işler canın çıkana kadar yapacan bunları (Aman sakatlanmadan)

1|0
    0|0
  • Mümkün Ama bir zaman sonra birakicagin icin mümkün olmayabil

1|0
    0|0
    • 7 hafta sonra tatile gideceğiz mecbur vermwm lzım

Kızlar Ne Diyor 2

• Düzenli bir beslenme ama nasıl? Ne yediğin ve ne kadar yediğinde önemli çünkü. Çok azimli bir program. Verilebilir evet. Yediklerine dikkat etmen şartıyla.

1|0
    0|0
  • 5 kilo verirsin de 10 kilo verir misin bilemem bünyeden bünyeye değişir o

1|0
    0|0
Yükleniyor...