Iker Casillas'ın Porto'ya gitmesi?

Evet bildiğiniz gibi Real Madrid'in efsane kalecesi Iker Casillas Porto'ya transfer oldu. Bugün Santiago Bernabeu'da son konuşmasını yaptı ve bu konuşmada gözyaşlarını tutamadı her ne kadar zorlasa da. Sizin düşünceniz ne Casillas'ın transferi hakkında?
Bence her ne kadar yaşlansa da Real Madrid'de jübile yapmalıydı.
Perez büyük ayıp etti...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Onun gibisini zor bulur madrid. Cok pisman olacaklar ama is isten gecmis olacak. Yedek kalmayida sorun edebilcek biri degildi. En azindan genc bir kaleci alip yetisebilirdi casillasin yaninda. Diger taraftan bakmak gerekirse porto icin guzel bir transfer olmus.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum. Demin bir haber okudum, annesi Casillas'ı Perez'in istemediğini söylemiş falan. İlginç açıklamalarda bulunmuş.

• Madridde var boyle durumlar. Beklenmedik zamanlarda beklenmedik oyunculari yollayabiliyorlar. Sirf transferlerine yer acabilmek icin

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kalesi şu an itibariyle doğa üstü güçlere emanet olan Beşiktaş bu adamı 2 sene aktif kullansaydı çok fark yaratırdı..

0|0
    0|2
  • Porto yerine ilgiltereye gitmesini isterdim belki 1-2 seneye türkiyeye gelir :p

0|0
    0|0
  • Çok ilginç oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...