RVP Fenerbahçe'de! Ne düşünüyorsunuz bu transfer hakkında?

Arkadaşlar takımdaşlık yapmayın düzgünce yorumlar yapın sizce yararlı olur mu bu transfer?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Galatasaraylıyım ama gercekten guzel bir transfer yaptı bence yararlı da olur ama açılması lazım takıma ayak uydurması lazım 1 ay filan sürer oda ondan sonra iyi işler yapar gibime geliyo

0|1
    0|0
    • banada öyle gelıyor ama drogba gıbı olur bence bunlar superstar adamlar yanı cabuk uyum saglayıp katkı yaparlar

• Türkiye ligi çok iyi transferlere imza attı bu sezon ama başarılı olacağına inanmıyorum biriysel futbolcular geneli ve de ısınmaları zaman alabilir.

1|1
    0|0
    • haklısın daha önce örneklerı var ama carlosu dusun yanı bunlar yıldız cok buyuk oyuncular drogbayı dusun hepsıde cok yararlı oldu bu tip dunya capındakı oyuncular kesınlıkle başarılı olur iyi bir kadroda fenerın kadrosuda şu an cok iyi yanı bence çok iş yapar kesınlıkle.

• Sen şimdi anlamıyorsun beni düne kadar drogba vardı bizde fiziksel gücü malum ama oynamadı işte oyuncular arası problem çıkıyor böyle bir den biri takıma gelip yıldız kesilince kimse memnun olmuyor halinden misal burak drogba dan çok rahatsız olurdu aynı şeyi fener de yaşayacak uyum önemli.
      Genelde iyi golculer alt yapıdan gelir misal hem galatasarayın hem fenerin en iyileri hep ya alt yapıdan gelme ya da uzun süre oynamış futbolcular.
      Milyonlarca para ödenipte gelip karşılığını veren forvet yok tr de.

• drogbanın verdıgı katkıyı unuttun galba? alakası yok eger senın arkanda caner nanı josef varsa yanı arkan sağlamsa gol atması da cok kolay olur adamın ayaklarıda saglam kesınlıkle ıs yapar. podolskı mesela bana göre elınızde patlayacak cunku arkasına snaiderden baska adam yok kanatlar berbat şu an gs de o yuzden tek başına bır sey yapamayacak ıler de de oynasa sag sol acıkta oynasa o tek basına bısey yapamaz ama rvp bızım kadroda fernandao ıler bırlıkte cıft forvet olarak dusunemıyorum bıle ınanılmaz olcak.

• Çok iyi oldu çokta iyi oldu.

1|1
    0|0
  • Galatasarayliyim ama çok yararlı olur. Bide siz baya güçlü oldunuz ama iş transfere bakmaz bazı taraftarlar şimdiden şampiyonluk havasina girdiler acik ara şampiyonuz falan diyorlar :D

0|1
    0|0
    • ya acık ara falan olmaz ama gercekten kuvvetlerı yeerınde bır sekılde geldıyseler iş yaparlar fernandaoya bayıldım bu arada stoch falanda super o açıdan bende takımın oyunundan memnunum bakalım ne olcak.

• Fenerbahçeliyim dünya kadar transfer yaptık GS podolskiyi aldı Antalya etoo yu aldı ligi sabırsızlıkla bekliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...