Galatasaray'da Ünal Aysal ve Dursun Özbek dönemi karşılaştırması nasıl olmuş?

Galatasaray'da Ünal Aysal ve Dursun Özbek dönemi karşılaştırması nasıl olmuş? :D

Galatasaray'da Ünal Aysal ve Dursun Özbek dönemi karşılaştırması nasıl olmuş?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Haha güzel tespit olmuş ama bir fenerli olarak düşüncelerimi yansıtayım ; Sağlam bir transfer yapsalar sadece forma satışlarıyla bile çıkartırlar onun parasını daha dönem bitmiş değil patlatırsınız bir transfer diye düşünüyorum.

Ayrıca sıkı Cem Uzan takipçisiyim ; Son twitlerinde dedi ki benim başkan olduğum takımda drogba emekli robben yaşlı kalır.
    Önümüzde ki başkanlık seçimlerine adaylığımı koyucam dedi.

Cem uzan kimdir diye soran olan birisi olursa ülkenin başına bu adamı koy ülkenin tüm borçlarını çok rahat kapatıcak düzeyde birisi. :) Türkiyeye bir çok ilki getiren adam.
    Eğer başkanlığa o geçerse sizin için inanılmaz şeyler olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Zaten Ünal Aysal'ın saçma transferleri yüzünden GS bu hale geldi bence yeni yönetim doğru yapıyor

0|0
    0|0
    • Sabri'nin maaşına uçuk zam yaparak mı, jem paul karacan nedir arkadaş sfsddfdsf

• ünal aysal drogba ve sneijder'i getirdi, 2 yıl şampiyon oldu üst üste bu takım hocam

• Senider Drogba ne kadar doğru transfer ise son zamanda yaptıkları o kadar yanlış transferde sabrinin maaşı konusunda bende katılıyorum ama GS bu yıl ekonomik davranırsa seneye ekonomi olarak rahatlar

Yükleniyor...