Sevgilinizle yolda kalsanız ne yapardınız?

böyle bir kış günü kar da sevgilinizle giderken arabada yanlızsınız ve yolda kaldınız arabadaysa sadece bir şişe kırmızı şarap mevcut neler yapardınız bu vartinizi nasıl değerlendirirdiniz

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• bunu duymak istiyosan söyleyeyim, sevişiriz gayet.

0|0
    0|0
    • olabılır tabıkı hem eglencelı olurdu guzel espırıler keyıflı bır sohbet ardından sarapla bırlıkte bırbırıne sarılıp tesellı etmek derın bır muhabbet olurdu sonrasını ben bılmem sevısırmısınız soyunurmusunuz uyurmusunuz amA guzel tatlı bır anı kalırdı omur boyu unutamayacagınız

• Soğuk sicak farketmez :)

• tabıkı sevısın ama once guzel bı ambıans yaratın

Kızlar Ne Diyor 10

• Şarap içip müzik dinleriz.

0|0
    0|0
  • bu ambiyansta fantazik yapmak gerekir fakat öyle Olmaz çok Sinir bozucu yolda kalmak önce sevgilimi suçlarım ne işimiz var burda ı bu karda kışta bu yolda şarabı içmesinede izin vermezdim içen insanı sevmem

0|0
    0|0
  • uff önden planlanmış baksana şarap flan yok artık:D

0|0
    0|0
  • Şarabıı başından aşağı döker döker...

0|0
    0|0
  • Kafa açarım şaraba gerek yok.

0|0
    0|0
  • Yakmaya koltuklardan baslarım

0|0
    0|0
    • bak guzel bı fıkır ama ozaman arabada kalamassınız bırbrınızı ısıtmanın tek yolu sarılmak ve sıcak bır muhabbet samımıyet gıbı duruyor

• Azuafaşsldmsamfa.

• kaldım ya saatlerce ama yanımda sevgılım yoktu sadece bugun ole olmasını ıstedım :) boyle bır ambıans yaratmam lazım benımle karda arabada mahsur kalacak bır sevgılı

• arabayı iterim,üşüyünce şarabı içerim,tekrar arabayı iterim,şişeyi de sevgiliye fırlatırım

0|0
    0|0
  • saatlerce

0|0
    0|0
    • :)

sattlerse sevgı dolu kahkaha dolu romantızm dolu bır muhabbet mı

• Çok fena neler neler...

0|0
    0|1
  • kaldık gecenin 3ünde lastik patladı,ben aglamaya basladım oda beni teselli etti,sonra onun abisi geldi aldı bizi kabus gibiydi çok aglamıstım :((

0|0
    0|0
    • neden agladınız bırbırıne sarılıp guzel hayaller kursaydınız bırbırınızı tesellı etseydınız kahkahalarla dolu bır muhabbetınız olsaydı guzel ve unutmayacagınız bır anı olarak bıraksaydınız olmazmıydı

• saolllasınn :)

• sende sagol yorumun cın tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 6

• Nedense hayal dünyamızda kış günü arabayla yolda kaldığımızda, muhakkak bir şişe kırmızı şarap ve yanımızda bir hatun oluyor... Abicim çok mu romantiğiz yoksa çok mu ...? :))))

0|0
    0|0
    • romantızm dıyelım dıger turlu olsa olay arabada degıl evde gecerdı :)

• Hay ben bu arabanın a... Al hatun al iç şarabı hava soğuk ısınırsın.

1|0
    0|0
  • senın nıyetın baska sex tabıkıde

0|0
    0|0
    • sex mi ılk akla gelen :) bence eglencelı bır ortam olabılırdı

• bence sen yanlış katagoride sormuşsun.çünkü almayı düşündüğün,beklediğin cevaplar cinsellikle ilgili.. ve insanların o anlarını erotizm açısından merak ediyorsun.

0|0
    0|0
    • hayırsadece erotızm degıl romantızmde olmalı buuzden burda actım cınsellıkte acılmıs olsa sadece erotık cumleler kurulurdu

• aklına ne geliosa onları yaparız

0|0
    0|0
  • Hatun arabayı iterdi, ben de şişeye otururdum.

Sanırım aradığın cevap bu.

1|0
    0|0
Yükleniyor...