Spora baslayacagim?

Arkadaslar kisa bir sure sonrq macfit e baslayacagim. Spora giderken ne tarz hi seyelr giymeliyim ve cantamda ne olmali? Duslarda samouan. veya dus jeli kullanabilir miyim? Ayni zamanda ortami nasil? Kilo vermemde yardimci olurlar mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• En temizi rahatsız etmeyecek kumastan şorttur. Üstede spor atlet giy ne kadar serbest olursan o kadar zevk alırsın spordan. Ordaki duşlarda normal duş hangi temizlik ürününü istiyosan götürebilirsin ama duşlar kısa tutulur çok insan olduğu için ve deodorant kullanımı zorunludur salonda kötü kokuları engellemek için :) ve son soruna cevap olarakta dedikleri gibi beslenir ve hareketleri doğru yaparsan tabiki zayıflar istediğin vücuda kavusursun. Salon hakkındaki tüm sorularınıda cevaplayabilirim bişeye takılırsan ;)

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim bu arada deo kullaniminin zorunlu oldugunu bilmiyordum. Cok sevindim. Kokulara karsi asiri derecede hassasim :). ama biraz kilom oldugu icin atlet veya sort giymiyorm baska bir alternatif soyler misin

• Tesekkur ederim yine kafama bir sey takilirsa sorarim :)

• Rica ederim kolay gelsin :)

Erkekler Ne Diyor 5

• iyi tercih evet kilo verirsin ama kimse sana yaşam koçluğu yapmaz hareketleri öğretir ve seni iradenle baş başa bırakır ;)
    oraya giderken evet şampuan ve duş jeli alabilirsin fakat antranman esnasında;
    rahat ve esnek eşofman
    topuğu yüksek koşu ayakkabısı (harici yürüyüş ve duruş bozukluğu yapabilir)
    saç bandı saçların uzunsa hem görüşünü enegeller hemde aletlere takılmasını istemeyiz dimi
    keza yüzük bilezik küpe gibi aksesuarlarada spor süresince veda etmelisin
    ve yanına alman gereken en önemli şey ise
    azmin ve iradendir moralini yüksek tut yılları göze al kolay gelsin...

1|0
    0|0
  • Bende Macfit e yazılcam güzel yer kocaman herşey var ne istersen onu giyebilirsin biraz elit takılıyor insanlar

0|0
    0|0
    • Yani illa marka seyler mi giymem gerek mesela yeni spor ayakkabi alacagim pazardan alsam sorun olur mu? Orjinal var ama disarda giyiyorum onu ve yeni aldim. bir tane daha almazlar.

• Yani orada genelde marka giyerler ben şahsen gocunmam ama ben utanırım diyorsan marka al yoksa kimse karışmaz sana

• Yok gocunmam, o zaman pazardan alisverise devam :)

• Bir adet ayakkabı, havlu en başta şart.

0|0
    0|0
  • Gidecegin yEr ve azmin önemli istedgn şeyi ypmak için

0|0
    0|0
  • kullanırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Su, sampuan gel, deo, havlu, anahtar sey varsa turkcesni bilmiorm, telefon, kulaklik, makyaj varsa temizleyici, saicni baglamak icin toka, spor kiyafetlerin dustan sonra icin ic camasirlarin ve sonra giyecegin elbiseler genelde sac kuruttma falan salonlarda olr

0|0
    0|0
  • kısa tayt ve normal tshirt bence en rahatı.

0|0
    0|0
    • Ama kilom var yani. tayt giyemiyorum. yani giyiyorum ama rqhat edemiyorum

• O zaman ince kumaşlı eşofmanlarla başla. Kilo vermeye başlayınca tayt da giyersin:) Ama en önemlisi pes etme. Bir de kilo verdiğin zaman hemen sporu bırakma ki geri alma kiloları, dışarı çıkıp yürümek de faydalı olur rutin haline getirirsin. Rahat ol orada. İyi şanslar :)

• Tesekkur ederim :)

• Tayt ya da ince şort.

0|0
    0|0
Yükleniyor...