Kendimi Hindistan'a ait hissediyorum belki gülüyorsunuzdur şu an.

Gülün tabi gülmek iyidir. Ben her fırsat bulduğumda Hindistan'a gidiyorum fakat turla değil. Kendim gidiyorum böylece ara sokakları gezme şansım oluyor. Ben müzeleri bilmem neleri için gitmiyorum. Ben fotoğrafçıyım. Hindistandaki insan manzaralarını fotoğraflıyorum. Ara sokakları dolaşıyorum. Bir keresinde turistlerin pek uğramadığı hindistan'ın en pis mahallerinden birine gittim ordaki en temiz (!) evde 3 gün konakladım bol bol fotoğraf çektim. Kendi yemeklerini bana verdiler ama iyikide konserve götürmüştüm.

Olay şu; ben kendimi hindistan'a ait hissediyorum beni oraya çeken bi'şey var.Oraya yerleşmeyi düşünüyorum. Benim ailem çok tutucudur. Zar zor ikna oldularsa da sonuçta ikna oldular.

Oraya gittiğimde ilk işim dilencilere para dağıtmak olacak. 1 dolar verdiğinizde çok çok mutlu oluyorlar.

Geçelim bunları.

Siz kendinizi nereye ait hissediyorsunuz?

Şehir,ülke,ilçe vs.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gittiğim her yere bukalemun edasıyla pürüssüzce sıvıyorum kendimi. Yıllardır orada yaşamışçasına insanları çekiyorum kendime.

"Şurada olmalıyım" dediğim bir yer yok. Hindistan dolaylarına da sadece turistik olarak 1 haftalığına gitmek isterim.

Senin için de "davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş" yerinde bi' deyim olur heralde. Konservelerin bittiğinde o yemekleri yemek zorunda kaldığında ve o evlerde yaşamaya mahkum olduğunda tekrar düşün bence.

Bir yeri tamamiyle benimseyemiyorsan, oraya ait değilsindir. Sadece zamanla alışmış olursun.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• birçok şehrine gitmek zorunda kaldım ve o ülkeden komple iğreniyorum.çok pisler. daha yemeklerini bile yiyemezken nasıl oraya ait hissedebilirsin o da ayrı bir konu.herneyse... respect to budha!

kendimi hiçbir yere ait hissetmiyorum, tam tersi her yere adapte olabilen bir türün bireyi olarak bütün dünyayı kendime ait hissediyorum.

1|0
    0|0
    • hareketlere bak nasıl da simirlenmiş. tayt giyemiyorsun, o rahatlığı tadamıyorsun diye ne bu hırçınlık beyb :( evlenelim bence. evde giyinmene izin veririm (H) dışarıda giyinemezsin kıskanırım. :(((8

• sakın bana küçükken annenin sana külotlu çorap giydirmediğini söyleme şkjhfjkdlşs

• enem :( neden böyle şeyler yapıyorsun

• Türkiyede rahatım ama İngiltere ve Almanya'da da yaşayabilirim.

0|0
    0|0
  • Tac Mahalı görmeye gidicem bende büyüyünce

0|0
    0|0
  • Hindistan doğumluyum... Türkiyede 13 yıl çalıştım...

1 dolar fazla bile 10 rupi alıp senin ellerinden öper... Geçen ay Nepaldaydim fotoğraf çekmeyi gitmiştim... fotoğraflarım Instagramda Bobby Rehman olarak geçiyor göbek ismim... Hindistana gelince bilgim olsun bedava rehberlik yaparım.. Şuanda Çennai da yim...

0|0
    0|0
  • Merhaba Hindistana ait fotoğrafçı hanım efendi!

Ben Hindistanda Yeni Delhi'de yaşiyorum, bende fotoğraf çekmeyi seviyorum. Daha geçen hafta Türkiyeden gelen arkadaşlarımla Hindistanın 2 eyalet 12 gün içinde ancak bitirebildik. Sizinle iletişim kurmak isterim. Beni fahimrehman at işaret hotmail dan bulabilirsin yazabilirsiniz.

Hindistan doğumlu Türk :)

0|0
    0|0
  • oysa sen bana aitsin , dön bu yanlıştan

1|0
    0|1
  • Turkiye,Istanbul ilcesi bana kalsın :)Bu ne zenginlik aslen nerelisin sen kız?Hinduluk mu var yoksam cibildak gundir seni :)

0|0
    0|0
  • Laa çok pis bir memleket orası nasıl o sokaklarda geziyon nerede yatıyon ne yiyion ne içiyon. Hasta olmuyonmu. Resme çingene memleketi gibi. Sokak aralarında yaşan çingenelerden beter zaten çingenelerin anavatanı da orası. Ölecen laa mikroptan...

0|0
    0|0
    • Hindistan'a gitmeden önce Türkiye'de tam 10 aşı yedim haberin var mı senin... yanımda konserve yiyecek götürdüm. Bağışıklık sistemim güçlü pek hasta olmam.

Fotoğrafçıyız işte...

• ahanda mayası az gelmişbir mayalı daha :D

• Ahahha.

• Hindisdanlisindir belki? Ondan canin cekiyordur

0|0
    0|0
  • geçerken benıde al birlikte nirvanaya ulasalım

0|0
    0|0
  • Kendimi hiçbir yere ait hissetmiyorum açık söylemem gerekirse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• elin adamı iç huzurunu bulmak için hindistan'a gitsin, biz burda duralım onun hakkında yorum yapalım. adalet ?*******

1|1
    0|0
    • sende gel takılırız birlikte meditasyon yaparız.

• araya kaçan şeyler giymiyorum

• yok be spa, daha ikokula yeni başlamışım evden aceleyle kaçıcam diye bikeresinde pantulun fermuarına bile sıkıştırdım junioru, ne külotlu çorabı don giymezdim ufakkene, az dayak yemedim bu yüzden... denize giderdik, ben hemen fora ederdim erkeğin malı meydandır diye, hobaraaaa sonra gene şiddet gene işkence

• Uzak doğu sanırım benim gerçek vatanım. Yada orayla bir bağlantım var. Mistik birşey bu çözemediğim. Hiç gitmediğim halde kendimi oraya ait hissediyorum.

0|0
    0|0
    • aynen bende öyleydim sonra gittim hindistana daha iyi anladım ben oraya aitm

• reenkarnasyon mu geçiriyosun :/

0|0
    0|0
  • Bende bu ülkede olmak istemiyorum.

Sanırım olmak istediğim yer şuan olamadığım heryer heralde..

Bu ülkeyi çok da sevmiyorum açıkcaısı daha doğrusu insanlarını sevmiyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...