Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyor?

eski sevgilim hatta sevgilim bile değil çünkü beni öyle görmüyor .neyse sevdiğim biri vardı diyelim çok kısa süre görüştük .ben ona deli gibi bağlandım .bana umut verici yaklaştı .aylarca oyaladı gitti geldi birşeyler dedi.neyse bitti olay koptuk gitti .ben bırakmak zorunda kaldım .çünkü gurumu ayaklar altına alıcak şeyler yaptı bana .bir gün aradı sordu ne yaptın ne ettin diye ben hemen atladım seviyorum seni dedim çok özledim .od bende dedi .o gün bugündür ne aradı ne sordu .nerdeyse bir sene olucak bir haber yok .bu şehirden taşınıyormuş bir kere sormadı bile beni .bense onlarca gece ağladım hastalandım depresyona girdim .herşey boşunaymış .bir hoşçakal bile demedi .ben bu kadar severken onun bu kadar soğuk olmasının nedeni ne ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• O seni h,ç sevmemiş demekki..Sende unut gitsin..Hayat bir tek o demek değil

0|0
    0|0
    • biliorum ama unutamıyorum çok ağırma gidiyor

• Ama senin telefonunun onda da olduğunu sen bildiğin halde onun telefonunu silmen ne işe yarayacak..şimdi artık anında tlf numaraları değişebiliyor..İlk işin telefon nonu değiştirmek olsun..Acı çekmek istemiyorsan onunla olan tüm bağlarını kopart..Yoksa böyle üzülür durursun..Hayatında yeni ve temiz bir sayfa aç.. Bu yeni hayatında ondan hiçbir eser kalmasın ..O tutuşsun

• iyide aramıyor ki beni .yani ya ararsa diye eklemiyorum aramayacağını biliyorum .ararsa şimdiye arardı .ben bu yaptığını çok vicdansız buluyorum o yüzden üzülüyorum .

Erkekler Ne Diyor 1

• seni egolarını tatmin etmek için kullanmı

demekki hayatında başkası varmışki sana yer bile ayırmamış hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya bundan sonrada aramaz zaten..aradan 1sene gecmis...o kendi hayatin bakiyor sende bak derim.

0|0
    0|0
    • bakamıyorum ama ben .biliyorum aramaz ama hep bekliyorum

Yükleniyor...