Fenerbahçe transfere parayı nerden buluyor?

gs şampiyon oldu ama hala açlıktan ağzı kokuyor. fb ise yıldızları getiriyor.

Güncellemeler:
gs robben'i alacakmış ahahahdgahdasfgh

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Zenginin malı züürdün çenesini yorarmış buluyolar herifler işte kurcalamanın alemi yok.

Paraları olmasa alamazlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• https://www.youtube.com/watch?v=ZM0gxqPCQi0

Borç var zira Fenerbahçenin yönetim kurulu çok zengin bugün Sayın başkanımız Aziz YILDIRIM Nato Müteahhiti Rahmetli Faruk YALÇIN'ın Yeğenidir. (Süreyya Yalçının Babası) vb bir çok zengin var Mesela Mithat Yenigün Dünya genelinde faaliyet gösteren Yenigün İnşaatın sahibi ayrıca yönetim kurulunda..

0|0
    1|0
  • Bunu söyleyenlerde beyin yok sanırım!! Şunu unutuyorlar ki; Fenerbahçe 3 senedir her türlü zulme ve haksızlığa kumpasa uğramış bir camia, Avrupa kupalarından uzak kalmış bir takım, Avrupa kupalarında uzak kalmak demek 3 yıl boyunca 30 milyon Avro ile 75-90 milyon Avrodanda mahrum kamışlığı anlamına gelir.
    Ama bu sene Fenerbahçe yeniden Avrupa arenasına çıkacak ve bu da para geliri demek zaten Ş. Ligine ayak bastığında bile 7,5 milyon Avro demek daha bunun maç başı galibiyet pirimleri, reklam gelirleri var değil mi...
    Aklı kıt olanlar ya bunun hesabını yapamıyorlar!! (bence yapıyorlar!!) Kasıtlıca bu yorumları yapıyorlar...
    Ve herkes şunu bilsin ki İspanya'da Real Madrid ne ise Türkiye'de Fenerbahçe O dur...

0|0
    0|0
  • Varan 1 : Hedef 1 milyon projesi
    Varan 2 : Geçen yıl transfer yapılmadı
    Varan 3 : bu yıl forma sponsoru alınacak
    Varan 4 : Yıldız transferleri sonucu kombine alımı
    Varan 5 : Stat isim sponsoru alınacak
    Varan 6 : Birikmiş paralar
    Varan 7 : Yöneticiler bir miktar cebinden veriyor

0|0
    0|0
  • kimileri konuş kimileri de kupa kaldırır bu işler böyle

0|0
    0|0
    • şampiyonlar ligi başlasın sallayacaklar her maçta en az 4 tane yine :DD

• 1 sene sonra uefa sizi men etsinde borç yüzünden bakalım aldığınız futbolcular daha duruyor mu

• unutamıyorlar hiç 4 leri kadının morali bozuk olunca alışverişe çıkarmış onlarda ki hesapta bu rvp yi bunlar 2012 performansı var zannediyorlar adam geçen sene 15 maç oynamış sadece kronik sakat

• bu ülkeye şimdiye kadar yıldızları biz getirdik siz izlediniz! getirmeye devam ediyoruz! bizim açımızdan sıkıntı yok!

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum yeni teknik direktörde zengindir ondan olabilir mi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • 150 Milyon Tl tik sponsorluk imzalamışlar.

0|0
    0|0
    • 150 m euro Ülkerle stat ismi konusunda anlaşılmıştı. RVP den sonra teklifler artar. Göğüs ve Stat için. Hayırlısı

• Aziz Yıldırım'ın son senesi kardeş kesenin ağzını açtı bu sene seneye Ali koç geliyor zaten

0|1
    0|0
  • Adidastan acuna birsuru sponsor var yonetim zengin siz gibi fakir miyiz * :D

0|0
    0|0
  • Azize varsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Azizin feneri batirmak icin son hamleleri. uefa bincek tepesine fenerin yakinda. baskanlar vs para veremiyo kulube. geliride bu kadar degil fenerin. var bu iste bir is. azizin uyusturucudan silah kacakciligindan gelen paradir kesin bu. taraftar da sevinir bu gelenlere yazik valla... Gs den kotu fenerin birc durumu ama nedense bu yansitilmiyo gercek sekilde

0|0
    0|0
    • ölene kadar bırakmaz o koltuğu başkan. 18 yıldır bırakmadı şimdi mi bırakacak :D

• Borclandirip gitcek bakin bensiz olmuyo bna muhtacsiniz goruntusu vercekolay bu

Yükleniyor...