Kaçıyordum diye mi kovalıyordu?

Selam. Bi maruzatım olacaktı.

Netten tanıştığım bi çocuk var, ben 24 o ise 25 yaşında. Bir ara konuştuk ve ben bi sebeple ona küstüm. Çok yalvardı tekrar konuşmam için ama ben Nuh dedim peygamber demedim.

Neyse bu olay zaman aşımına uğradı ve ben küsme sebebimin çok basit olduğunu düşünerek tekrar barıştım. O bu olaydan dolayı mutluydu, telefon numaramı istedi, verdim. İlk üç gün çok sık aradı ama sonraki günler aramayı seyrekleştirdi. Şu an telefon alışverişi yapalı sekiz gün oldu ve sabahki günaydın nasılsın mesajı ile duruyoruz. Ben bu 180 derece dönüşün sebebini anlamadım. Telefonu verdim diye gözünden mi düştüm? Kaçarken mi kıymetliydim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durumu bende yaşadım...Net üzerinden bir kız ile tanıştım , telefonunu rica ettim vermedi.

Uğraşa durdum ve aldım , ilk günler bana sırlarını döktü ve dinledim.Ne yapması gerekeceği konusunda yardımcı olmaya calıstım kendi fikirlerimi sundum.

Sonrasında beni seviyor musun ? ' a getirdi , ben ise hayır hayır hayır dememe rağmen evet dedirtti :)

Sonrasında ise beni ara dedi ve aradık konustuk , gün geçtikçe ona karşı soğudum ve numarasını sildim :) Kendisi kaç kez ulaştı fakat yüzüne kapattım , mesajlarına yanıt vermedim.

Umduğum kız böyle basit olmamalı dedim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle küsme olayın tamamen sinir bozucu. Ama sana yine iyi davranmış. Arama azalma olayı ise telefonunu verdin diye değil. Hızlı giden sonra yavaşlar. O sana çok hızlı gitmiş yani. Şimdi ise yavaşlamış. Ama sonra düzelir bu durum. Bir de sen hala herşeyi ondan bekleme. Sen de ona mesajlar at. Ona ilgilendiğini göster yoksa tabi bu da bir etken olur.

0|0
    0|0
  • aynen kacan kovalanır her zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni çok sıkmaktan korkuyor olabilir. Sebebini sormalısın bence.

0|0
    0|0
  • canım kaçan balık büyük olurmuş...

bi nevi U dönüşü yapmiş :)

hiç yoktan küsmenin ne anlamı var..

yani ne bileyim sana zamanında çok yalvarmiş...

şimdi yalvaranın sen olmasını istiyor..

yani şimdi o kaçacak sen kovalayacaksn :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...