Sizce Ak Parti hükümeti nasıl?

baştan söyleyim siyasetten anlamam.ama hep dikkatimi çekmiştir: bu hükümet hakkında işte devleti sattı kıbrısı sattı vatan elden gidiyo sonra tehlikenin farkında mısınız gibi söylemler oldu. ama ben de dahil sizin de gördüğünüz gibi adamlar her seçimde oylarını artırarak çıktı. yani düşünüyorum bazen bi yanda seçimler olmadan önce vatan elden gidiyo naralarının yerini %50'lik bi seçim zaferiyle çıktılar. bu işte bi gariplik mi var yoksa bana mı öyle geliyo?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• herşey ozelleştırılıyor en buyuk gelır kaynaklarımız gıdıyor ıhaleler yandaşlarına verılıyor aralarında paslaşıyorlar turkıyeyı gemıceklerden bahsetmıyorum bıle kınle yonetılıyor sankı ulke,ayak bağı görduklerı nı ıçeri tıkıyorlar gazetecı hapıshanesı secıldı ulkemız ozgurluk yok hukuğun halı ortada baro başkanlarının vs açıklamalarını okuyorsunuzdur ayrıca ataturku nasıl bı kafa nasıl bı zıhnıyet sılmeye çalışır anlıyamıyorum neyse bu konu uzarda uzar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence sen bu soruyu kaldr burda siyaset konuşulamaz çünkü türk milleti tartışma nedir daha bilmiyor kimseyi birbirine düşürme

0|1
    0|0
    • Tartıştığım konu o değil zaten anlayamadın sanırım...Cemaate üye olup o partiye o veriyor bundan bahsediyorum.Söylediğim konu farklı yani.

• bence sen anlamamışsn cemaat de bir ideolojik görüşü savunan bir grup akp ye yakın bir ideolojik görüş bnda şaşırılcak br durum söz konusu değil herkes istediği partiye oy verir.her neyse demokrasinin sadece kelime anlamını bilmekle kalmayalım lütfen.

• Cemaatler sağ olsun..Yurt dışından gelip oy kullananlar bile var cemaate üye olanlar.

0|0
    0|0
    • türk vatandaşı oldukları için olmasın:)))

• Kaç vatandaşlıkları vardır kim bilir..Sadece Türk olsa iyi..Sonuç olarak cemaat olmaları etken.

• istrse 10 ülkenin vatandaşları olsunlar türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkes oy kullanma hakkına sahiptir .bu tartışlamaz bile:)))

• Altılı oynamaya başladım. O derece etkili hükümet.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Pkk ve kürtlerin sevmediği bir partinin başta olmasını hep isterim.

Bir seçim daha olsa yine akpye oy veririm.

Yanlış yönleride var tabi ama iyileriyle kıyaslanamaz.

1|2
    1|2
    • Kürtler mi akp yi sevmiyor? Umarım yanlış anlamışımdır. Doguda akp ve bdp den başka bir parti çıkıyor da benim mi haberim yok. Yada sen bihaber olarak üstün körü bir yorum yazmışsın.

• çogukluk dogruluk anlamina gelmez

1|0
    0|0
  • Maliye bakanı Şimşek: "Türkiye'deki emeklilikte alınan para OECD ülkeleri arasında en yüksek olandır

0|1
    1|0
  • İnşallah topu birden memleketten kaybolur

1|1
    0|1
Yükleniyor...