Babamdan nasil izin alabilirim?

Taekwondo ya giymek istiyorum ama babam izin vermiyor. Aslinda şöyle babam 1 hafta once bana soz vermisti gidip kayit yaptircaz diye ve bende cok heves yaptim heyecanlandim o kadar cok gitmek istiyordumki babam bugun hayir kayit yaptirmayalim boş şeyler bunlar felan dedi ve okular acilcak derslerinle ilgilen dedi ( yurtdışındayim burada erken aciliyor malesef ) bunlari demeseydi yarin yaptircaktik simdi izin almak istiyorum aksam babamla konuscam ama ne dicegimi bilmiyorum ve babam biraz nasil desem yani geride kalmis bir baba sevmez dans kurslari ya da taekwondo gibi seyleri yardim edin !

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Baba kendimi koruyup güvene almak için istiyorm yoksa bende gitmeyi istemezdim de. Günümüzde ki olayları biliyorsun de. Verir izin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kendimi erkeklere karşı koruya bilecegim daha ne istiyorsun güzelce agızlarını burunlarını kıracam de sen yoksa kendimi koruyabilmemi istemiyor musun de hem ileriyi düşünüyorum milli sporcu olmayı iyi olmaz mı de baktın olmuyor kendin kayıt yaptır

0|0
    0|0
  • Kaç yasindasin ona göre yorum yapmak istiyorum?

0|0
    0|0
    • 16 yasindayim

• Ya haklisin zaten oyle yapcaz izin aldim birlikte gitcez kayit felan ama haklisin tabiki

• Tamamdir sevindim senin adina

• tekvando iyi bir spordu neden izin vermiyor anlayamıyorum.

0|0
    0|0
    • Bende anlamiyorim acikcasi dans kursuna gidiyordum baslarda istemedi ciktim bu seferde taekwondo istemiyor baska bisey yap diyor :/

• Galiba o yuzden de olabolir

• babana anlat sebeb ne diye

• Bana laf atanlari nasil dovcem de :)

0|0
    0|0
  • Dayak yi birinden

0|0
    0|0
  • nerde oturuyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim babam zorla göndermişti beni :D babana kendimi korumam için kaydolmam gerek de tut kolundan götür işte

0|0
    0|0
    • Oh ne guzel senin icin :D ya iste aksam konuscam cok sacma ya bir insan niye istemesinki

• ya da birisinden rica et seni dövsün bir güzel baban kendi elleriyle yazdırır kesin :D

• Ahahaha bak iyi fikir

• kickbox daha iyi

0|0
    0|0
    • Arkadasim yapiyor ama nedense ben taekwondo daha cok seviyorum :D

• naz yap ona sevgibini göter dayanamaz

0|0
    0|0
    • Oyle yapcam ise yarir insallah

Yükleniyor...