Arjen Robben Galatasaray'a mı geliyor?

Basında ve tv lerde çıkan haberlere göre Robben, Sneijder'e Galatasarayda oynamak istediğini söylemiş. Almanya'da yaşayan bir akrabam Robbenin Galatasarayla anlaşmış olduğunu söyledi.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
http://www.beserhaber.com/spor/arjen-robben-galatasaray-da-mi-gokhan-dinc-ve-sneijder-den-robben-galatasray-da-iddiasi-h14952.html

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer haberleri bende duydum. Sanırım Galatasaray ciddi ciddi anlaşmak üzere Robenle ya da kimbilir belkide zaten anlaşmışlardı ama mali kongrede yetki almayı bekliyorlardı, işi bitirmek için. Çünkü eğer mali kongrede gayrimenküllerin değerlendirilebilmesi için yetki alamasalardı büyük transfer yapamazlardı.
    İnşallah biran önce gerçekleşir bu transfer.
    Ayrıca Robben le birlikte Mario Gomez' konusunda da atağa geçti Galatasaray.
    Bu arada PSG ile Alex Telles için 10 milyon euroya anlaşmışlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden olmasın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Robben tartışmasız dünyanın en iyi kanat oyuncularından biri. 10 milyon. civarında bir bütçe ile alınır çünkü yaşlandı. Burdakiler 30 milyon diyo boş konuşuyolar RvP yede 20 diyorlardı noldu bedavaya geldi gibi bişey. Ayrıca Van persiede kronikleşen sakatlığı varmış sadece fenerin talip olmasıda bu yüzden. Robben gelirse lig hiç sarmaz gelmesin bence şu an rekabet ortamı oluştu

1|0
    0|0
  • akrabana selam söyle, mali olarak uefaya zor katılan takım neyle robbeni alacak
    sponsor mu

0|1
    0|0
  • Herkez Sneijder'e de aynisini diyordu nerde oynuyor simdi? Arkadaslar bu galatasaray ne yapar bilinmez ama isterse alir

1|0
    0|0
  • öyle birşeyler bende duydum medyada yankılandı baya ama bakalım hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • ronaldinho da antalyaya geliyordu.. gelmeden boş konuşmamak lazım

0|0
    0|0
  • Ya Ahahahahahahahh ahahahahawjahahashahah ah l*n çok gülüyorum :D Bayern Munih her sene Şampiyonlar Ligi'nde Yarı Final, Final oynuyor. Galatasaray'a bir arkadaş tavsiyesiyle mi gelecek? Adam daha genç üstelik, ayrıca dünyanın en iyi 10 futbolcusundan birisi. Biz bile 25 milyon euro önerdik, satmadılar, 50 milyon euro istiyorlar. Galatasaray anca Jem Karacan'ı alır :D

0|0
    0|0
  • robbenin senelik kazandıgı para galatasarayın 3 yıllık transfer bütcesine denk van persie haberine taraftar ayaklanmasın diye yaptırıyolar

0|0
    0|0
  • ya her duyduğuna inanma sanmıyorum bende gördüm bugün o haberi bide yani kendisi haber yollamış güya beni alın diye hadi kulüp istese yine belki olabilir ama zor yani

0|0
    0|0
  • Allah Büyük belli olmaz

0|0
    0|0
  • bu habere yav he derim

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaray'lı olarak ihtimal vermiyorum gelmez

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hayır yalan haber

0|0
    0|0
  • Ya gelmesin yasli adam

0|0
    0|0
  • gelsin isterim ama zor

0|0
    0|0
  • Gelirse super olur ama gelmez

0|0
    0|0
  • gs babayı alır anca.

0|0
    0|0
  • gelmez bence çok para ister, en az 6-7 milyon euro ister yılda

0|0
    0|0
  • hayaller robben hayatlar jem karacan :DD

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • * nin haberi ama keşke doğru olsa. D

0|0
    0|0
  • Messi de gelicek Neymar da başkana göre

0|0
    0|0
  • hayur

0|0
    0|0
  • Sneijder ve Drogba gelmeden önce Twitter da biblocular vardı yok gelirse bitarafıma biblo sokarım yok gelirse elektrikli süpürgenin borusunu bitarafıma sokar buraya foto atarım diye dolasıyorlardı twitterda. Sneijder ve Drogba geldi ortadan kayboldular. aynı o sezona benzetiyorum. GALATASARAY isterse alır. ismi bile başlı başına bir marka.

4. yıldızı sadece armamıza takmamış olduğumuzu rakiplerin transferlerinden anlayabiliyoruz. Eee tabi kolay çıkacak bişey değil.

Aziz yıldırımın pavalı köpeklev dediği taraftar Azize küfrederken iki transferine hemen köpeği oldular :D demek ki adam haklıymıs :D

1|0
    0|0
  • popomla gülerim ben buna :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...