Kapat

Annem ayrıldıgım kadının evinde kaldı, nedir bu?

evet annem ayrıldığım kadının evinde küçük kızım hasta diye 2 gün kaldı nedir bu mantığım almadı eşime saygısızlık mı ayıp mı nedir yorumlarsanız sevinirim...

Güncellemeler:
şuan evli olduğumu yazmayı unutmuşum ve eşimle annemin arasıda gayet iyi esas ben bu yazdıgınız yorumları anlamakta güçlük çekiyorum...
hayır ben yanlış anlattım galiba şimdi olay şu... buyuk kızım benım yanımda kalıyor kucuk kızım annesının yanında yanı ayrıldıgım ınsanın yanında şuan kı evliliğimdende bır oğlum var 4 yasında annemle şimdiki eşimin arası gayet guzel takı bu olaya kadar bundan sonra ne olur bılemem annem 2 gundur kucuk kızım hasta dıyerek ayrıldıgım ınsanın evinde kalıyor yanı bu durumu yorumlarmısınız benı rahatsız ettı yanı eşime saygısızlık haksızlık degılmı bu?...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• torunu sonuçta yanında olmak istemiştir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu neden sorun oluyor ki... Bundan doğal ne olabilir. Neden altında kendinize tehdit oluşturacak bir sebep arıyorsunuz ki...

1|0
    0|0
  • Asıl ben sizin mantığınızı anlamadım. Ayrılmış olabilirsiniz ama ortada küçük bir çocuk var. Torununa bakmak en doğal hakkı değil mi? Bu yüzden tüm bağlarınızı koparamazsınız, ne kadar istesenizde.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar sanırım soruyu yanlış anladık... Arkadaşın küçük kızı (annenin torunu) hasta diye evinde kalmamış annesi, Arkadaşın eski sevgilisine 'küçük kızım' diyor. Eğer öyleyse tabi kızardım ben de yerinde olsam...

0|0
    0|0
  • Ayıp da değil saygısızlıkta değil torunu hastayken yanında olmak istemiş söz konusu kızın onunda torunu neden bu kadar tuhaf geldiki

1|0
    0|0
  • yeniden bir araya gelmeni istiyor olabilir..

belki seviyordur ayrıldığın eşini..

bi de torununu özlemiş merak etmiş olabilkir...

çok duydum gelinini sevmesine ramen oğlunun istemediği kadınlar..

0|0
    0|0
    • arkadaşim doğru yani..

şimdiki eşine ayıp etmiş annen...

hadi torununu özledi merak etti tamam..

gidip bakıp gelebilir yani..

eski eşinin evinde kalmmamlıydı sırf bu bahaneyle...

Erkekler Ne Diyor 3

• O seninde kızın sonuçta sen bakamayacagına göre annenin gitmesi Neden problem olsun ki. Torununun yanında olmş ne gzel

1|0
    0|0
  • arkadaşım yeni eşinin gazına gelip de anneni suçlama. torununa bakmaya gitmiş işte ne var bunda. yeni eşin de kıskançlık krizlerine girip başının etini yiyor kesin, sen de işin içinden çıkamadın buraya soruyorsun :)

1|0
    0|0
  • annen sanırım yeni eşini sevmiyor, eski eşini gelini olarak kabul etmiş. ikisi bir olup yeni eşinle aranı açmanın planlarını yapmışlardır bile şimdiye kadar :)

1|0
    3|0
Yükleniyor...