5 aydır bir şarkı arıyorum. Hala bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar radyoda sabaha karşı 5 te çıkmıştı bu şarkı... 5 ay önce ondan beri arıyorum bulamadım. Dalga geçmeyin ama kendimce hatırladığım sözllerini yazıcam. İnca sesli bi kadın söylüyodu. Dihilim dihilim knikiii o he yidi nınını falan . Yani benim htırladığım. Aranızda bilen varsa lütfen söylesin. Geçende bugün ne giysemde duydum uyurken. Uykudan nasıl uyandığımı bilemedim :( Çıldırıcam.

Güncellemeler:
Hintli söylüyor sankim. Yani Hintli bri söylüyomuş gibi. Sonra bi adam da söylüyor onunla birlikte dihilim dihilim kaniki diye.

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Şarkı sözlerini okurken kriz başladı :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Ay Dıl Ay Dıl Dılım Yar : Ay dıl ay dıl ay dıl dılım yar Ay dıl ay dıl ay dıl ay dıl dılım yar Nazlım senden neçeki ayrılalı . olmasın?

1|0
    0|0
  • Çok güzel açıklamışsın.. Direkt şarkı beynimde canlandı... :)))

2|0
    0|0
  • şimdi yardımcı olursan o parçayı bulurum sana o parçayı bir bayan mı söylüyor arada erkek sanatçı mı giriyor müziğin türü ne hintçe mi eminmisin?

0|0
    0|0
    • hint şarkısı gibi evet sesi felan . Kadın söylüyor arkasından erkek söylüyor . Hareketli bi parça.

• Geçen cumartesi değil ondan önceki cumartsi sabaha karşı tekrarında duymuştum.

• 8 aralık 2012 yani tamam bakacagım

• yabancımı türkçemi belirtmemişsin yanlış yere bütün dünyaya arattırıyorsun:)

0|0
    0|1
    • Türkçe bi şarkının sözleri nasıl dihilim dihilim kaniki olabilir? Ayrıca güncellemede hintçe yazıyo. Bence bu senin aptallığın ? :)

• ne diyelim aptallık bizde olsun 5 ayda bir şarkının sözlerini hatırlayamama zeka belirtileride sende kalsın, aklına takılan şeyi bulursun inş

• 5 ay içinde sadece 1 kere dinlenmiş bi şarkının melodisini bile hatırlıyamayan insanlar var. Bence sen konuşma .

• parçayı duyduğunda bugün ne giysem programının gün ve saatini aşaı yukarı hatırlaya bilir misin

0|0
    0|0
    • Gece 5 di. Tekrarıydı .. Geçen cumartesi gecesi.

• kotrol edebilirsin

• link bu olabilir mi

0|0
    0|1
  • "Dihilim dihilim knikiii o he yidi nınını "

daha iyi anlatamazdın

2|0
    0|0
  • :) Bi site Var mırıldanıyosun şarkıyı buluyo özele mesaj at vereyim

0|0
    0|0
    • Ondanda bulamadım. Telefonda var o program.

• 0|0
    0|0
  • dilim dilim mi ki? ne ki o? hey gidi ananı falan ... SEVDİM BU ŞARKIYI :)))

0|0
    0|0
    • dilim dilim değil Dihilim dihilim kaniki.

• miss pooja olmasın sakın dinle bakem

link

0|0
    0|0
    • Yuuk . Pufta pufta pufta pufta Die müzik çalıyo sonra ... Dihilm dihilim kaniki diye giriyor kadın arkasından bi adam niçesara niçesara die . Yani öyleydi.

• Hareketliydi .. Dihilim Dihilim kanikiiiii... Oheyidi kaniiikiii Niçisey niçilari o heyiiii quuuukiiiiqayiiiii felan

• :D:D:D:DD:D::D

• bildim ben o şarkıyı

Hakkı BULUT söylüyo

şarkı adı ise; Bana ne yaptın deme Allahsız sana taptım taptım taptım be yaw

(dikkat ediniz dublu v )

0|0
    0|0
    • bu gülme ne anlama geliyo acaba ?

elf dilinde pek manidar karşılanabilir lakin burdan bi sonuç çıkaramadım sevgili alara81 (81 de doğum tarihi heralde)

• link oalbirmi :D

0|0
    0|0
    • Hayır ya hareketli bi parça :D

• Şarkıyı ağzınla söyle ve bir yere kaydedip bana yolla. Bulayım hemen..

0|0
    0|0
  • anlıyorum senıı

0|0
    0|0
  • bulabildin mi aradığın şarkıyı.

0|0
    0|0
  • sen halen arıyon mu o şarkıyı yahu

5 ay önce arıyodun halen arıyosun breh breh

0|0
    0|0
  • bak bu şarkı hintçye benziyor- Jugni Ji - Kanika Kapoor - Dr. Zeus Feat. Shortie ?

0|0
    0|0
  • hımm bıraz da muzıgınden koysaydın sozlerın arasına sankı cıkaracak gıbı olmustum

0|0
    0|0
  • dehdel düldül olmasın o

0|0
    0|0
  • dinlediğin radyo ile iletişime geç

0|0
    0|0
  • tarih olmuştur o şarkı bulamazsın artık :D

0|0
    0|0
  • :D:D:DD:D:D:D: allah bilir hangi güzel parçadırda dihinim dhinim kniii o he yidi nınınını DD:D:D:

0|0
    0|0
  • sarı çizmeli mehmt ağa :) Jessi j olabilirmi bak bi :)

0|0
    0|0
  • zor onu bulmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu değil bu da değil, bu hareketsiz, bu da çok hareketli , bunların hiç biri diil benimkisi farklı olmalı dihilim dihilim kaniki olmalı.

1|0
    0|0
    • aasdfghjklş :D :D Dalga geçin siz zaten asdfghj :D

• ama gerçekten iyi anlatmışsın :DD:D:D sevdim.

• Resmen krize girdim :-)))))), cok sagol.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • link

Aradığın bu olabilir mi acaba?

0|0
    0|0
  • link aklıma bi tek bu geldi

0|0
    0|0
  • ahahahaha :D o neyce be

0|0
    0|0
    • Bilmiyoum :D Hintli sesi gibiydi kadının sesi. Dihilim dihilim kanikii o he diyi kaniki . Niçisey niçilara oheyiiii quuudiiiqayiii falan diodu :D

• Hareketliii.

• Mılk & sugar hey nana na bı suna bak sozlerde o kadar ıyı tarıf etmıssın kı anlatamam :D

0|0
    0|0
  • Baby H- Mere Na Seeb Main bu olabilir mi? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...