Kapat

Kalbini kırdım,acaba çok mu ileri gittim?

Kız arkadaşım gözümün önünde etrafa bakınıp duruyor etraftada sadece erkekler var bende kızdım darıldı felan kalbini kırdım aceba çökmü ileri gittim ? Ama gözümün önünde bakıyor .s

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Kızma kısmında ne dedin ki ?

0|0
    0|0
    • Göznden yaş gelecek kadar birseyler dedim ve bastım gittim.

• Yeni olduysa az bekle yatışsın sonra kendimi tutamadım kusura bakma falan dersin ..

• Tmm

• doğru yoldasın sen yanındayken birde yaa olmaz bu kadarda benimkinin gözü başka yöne kaydığında ben patlatıyorum bitane cin şarpmışa dönüyor :D

0|0
    0|0
  • sn dogru olanı yapmıssın tatlı bır dılle acıkla sn benim esım olacak ınsansın boyle yapmanı ıstemıyorun fılen de ;)

0|0
    0|0
  • benim sevgilim yapsa öyle o dkda gözlerini oyarım :)

0|0
    0|0
    • Azmı yapmısım .d

• Tmm teşekkür ederim merve

• rica ederim

• güvensiz erkek.

0|0
    0|0
    • Güvenim sonsuz gözümün onunde olunca olay bu duruma geliyor.

• ileri gitmişsin kıza güvenmemekle onu incitmişsin mal gibi önüne mi baksın etrafına da bakcak tabi

0|0
    0|0
    • Ne Yapmalıyım ?

• bişey yapma üstüne gidersen şımarır sadece özür dile yeter :D

Erkekler Ne Diyor 6

• E dostum kafasına bir tane patlatmadığına dua etsin bence. O hatunun gözü dışarıda bak kurtul ondan değişmez öyle tipler devamlı arayış içerisinde olurlar demedi deme.

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra gözünün önünde bakmaz, sen yokken doya doya bakmaya devam eder...

0|0
    0|0
  • ayrıl gardaş o kzdan sana hayır gelmezz aldatırrr o seni gözleri fırıldaksaa tamm :S o kız seni takmıo

0|0
    0|0
  • erkeklere bakıyosa o kızdan hayır gelmez birader

0|0
    0|0
  • kiza bak bildigin abaza kac nan kac yakinda boynuzu yersin

0|0
    0|0
  • ağzına vursan yeridir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...