Seneler önce sınır hastasıydım, şimdi yine oluyorum sanırım...

Arkadaşlar.. Bana yardım edebilirmisiniz? Tavsiye edebileceğiniz yöntemler varmı?

Ben, seneler önce sınır hastasıydım.. Ve şimdi yine herşeye sinirleniyorum, kendimden geçiyorum, ağlıyorum sınırden,.. Telefonumu sürekli duvara fırlatıyorum.. Herkezi boğasım geliyor..

Napa bilirim? Korkuyorum eskisi gibi kendime sınır anımda birşey yaparım diye.. Piskoloğa gitmek istemiyorum.. Zamanındada gitmiştim, hiç bir faydasını görmedim.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• iz önce bir doktora gidip değerlerinize baktırın. Bunun dışında tamamlayıcı tıp uzmanlığımla tavsiye ettiğim aşağıdaki takviyelerden bir kaçını kullanmanız sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Bu konuda özelden de iletişim kurabilirsiniz.

Arı Sütü:

Unutkanlık, Parkinson, Alzheimer ve benzeri diğer sinir sistemi hastalıklarına deva olan acetylcholine maddesi ve phospho - lipids'ler bakımından arı sütü zengin içeriklidir. Buna ek olarak, arı sütü ve polen içeriklerinde yine zengin oranlarda bulunan doğal hormonlar, mineraller, B-Kompleks vitaminleri, folik asit ve bazı yağ asitleri de özellikle beyin ve sinir sistemi başta olmak üzere, beden genelinde olumlu ve antidepresan etkiler gösterirler.

B12 ve Folik Asit:

Hafızada sorunlar sinirlilik depresif durumlar halsizlik kilo kaybı fiziksel çalışmaya karşı dayanaksızlık folik asit eksikliğinde ortaya çıkabilecek belirtilerdir.

Ginkgo Biloba

Ginkgo yapraklarının özü flavonoid glükozidleri içermektedir ve ginkgolidler (Ginkgo özü bazlı ürünler) eczacılıkta giderek daha yaygın şekilde kullanılmaktadır. Mevcut bilimsel araştırmalar Alzheimer(Hafıza Kaybı, Unutkanlık) rahatsızlıklarında, hafıza güçlendirmede, baş dönmesini önlemede ve zihinsel konstantrasyon arttırmada gingko özünün mutlak yararları bulunduğuna işaret etmekte olup, olası diğer faydalarına ilişkin çalışmalar sürmektedir.

Omega 3

Omega-3 yağ asidinin beyin ve sinir sisteminin sağlıklı şekilde çalışmasındaki etkileri yapılan pek çok araştırmada ortaya konmuştur. Omega-3, beyin ve sinir sistemine aşağıdaki şekillerde yardımcı olabilir:

• Depresyon tedavisini desteklemesi

• Bunama ve Alzheimer hastalığı riskinin azaltmasına yardımcı olması

• Ruh hali, konsantrasyon, bellek, dikkat ve davranış bozukluklarına karşı yardımcı olması

• Saldırganlık azaltmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olması

• Mizaç, tepkisellik ve kişilik üzerinde olumlu etkisi olması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sık sık nefes al ver,dolabını boşalt komple tekrar düzelt,evi toparla sil süpür, film izle... tiyatroya git... özellikle tiyatro

0|0
    0|0
  • yüksek sesle kulaklık ile müzik dinle yak sigaranı, karanlık odanı mumla aydınlat al pc nı kucağına nette sorf yap odanın sıcaklığını biraz düşür

0|0
    0|0
    • sigara icmiyorum

• yüksek sesle kulaklık ile müzik dinle, karanlık odanı mumla aydınlat al pc nı kucağına nette sorf yap odanın sıcaklığını biraz düşür çerez kola falan al atıştır ya da ağlatacak filmler izle bol bol ağla

• Sabah akşam birer fincan anason çayı sizi rahatlatacaktır. Ama önemli olan sizin sinirinizi bozan olaylardan uzaklaşmanız veya faktörleri kendinizde uzaklaştırmanızdır.

0|0
    0|0
  • Neden sinir krizi geçirdiğini önce bilmemiz gerek ki ona göre yardım edebilelim.

0|0
    0|0
  • hemen eczaneden rosiram al ve kullan biraz düzelirsin 10mg. olanından

0|0
    0|0
    • tam olarak ney o.. recetesiz veriyorlar mi ki

• Kesinlikle uzman gozetimi dışında ilaç kullanma! Özellikle anti psikotik anti depresan veya sinir sistemi ilaçlarını... yan etkileri çok maazallah bir şey olursun..

• reçetesiz veriyorlar tabi doktor tavsiyesi ile alman en doğrusu.

• Kadın sinir hastası çıktı Rıza baba.

1|0
    0|1
  • çözüm kendinde

0|0
    0|0
  • doktor kontrolunda depresif ilaçlar alacna

0|0
    0|0
  • sinir geldiğinde içinden 15 e kadar say , sonra gözlerini kapat güzel şeyler düşün :)

0|0
    0|0
  • sinire strese bir avuc fındık iyi gider...

0|0
    2|0
    • fayda edermi dersin

• sen ne diyorsun yaa etmezmi :) hele bi poşet ya bak düz duvaraa bile tırmanırsın ..

• Sinirkrizine girdiğinde hemen eline kağıt kalem al ve neden sinirlendiğini , olayı , hissettiklerini , duygularını (örn. Sinir %40, aşağılanmislik %10, öfke %30, nefret %20 ) gibi oranla, tarihi yaz , sonuçu yaz , sonra 3-5 dk gözlerini kapat ve guzel şeyler düşünmeye çalış ve sonra bu dusunduklarinide yaz. Her geçen zaman dahada guzel şeyler dusunebildigini göreceksin. Ve hem o sinir anında yazmak seni sakinlestirebilir sınırın öfkenin yatisir bir şeylerle de oyalamış olursun. Bende sinir ve ruh hastasıyım benim psikiyatrım önerdi ve ben çok faydasını gördüm bu yöntemin ve bunu belgelendirmis de oldum. Sonrada doktorumla olayları tepkilerimi felan inceledik ilerleme kaydettim çoğu zaman. Ve su an tam duzelmesemde eskisi gibi kesinlikle değilim! Dene ve mutlaka bir PSIKIYATR yardımı al. Eğer ankarada isen çok süper bir doktor önerebilirim.

0|0
    0|0
    • Tesekkür ederim.. Tamam denicegim

• Rica ederim. Umarım faydasını görürsünüz.

Kızlar Ne Diyor 3

• bilmediğin hiç duymadığın bir dilde kendi kendine konuşmaya, bağırmaya başla.

etraftakiler senden gelen sesleri duyduğu zaman garip garip bakıp gülmeye başlıyor.

o zaman ortamda biraz yumuşuyor.

*denenmiştir.

0|0
    0|0
  • sinir hastalığı buysa demekki bennde sinir hastasıyım

0|0
    0|0
  • içinden 10'a kadar say :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...