Bir erkek neden tırnağınız olamayacak birine gider?

Erkekler bu sorum sizlere.Tabi arzu eden tüm hemcinslerimede açık sorum.

Güzelsiniz, akıllısınız, çekicisiniz, başarılısınız ama adam kalkıp başkasına gidiyor. Hem de sizin tırnağınız olamayacak birine?! NEDEN!

0|0
9|34

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel tatmini sağlıyorsa bakmaz arkasına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• genç bir erkeğin dört kız arkadaşı vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu. en sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmaya karar verdi. her birine 1000$ verdi ve "bu parayı istediğiniz gibi harcayın" dedi.. birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi: senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!"

ikinci kız arkadaşı ise genç erkeğin tuttuğu takımın iki kombine biletini,en sevdiği türden bir suru video cd ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve söyle dedi: "bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla bende mutlu olacak."

uçuncu kız arkadaşı ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir sure içerisinde para kendini ikiye katladı ve bu parayi da çeşitli yatırım alanlarında kullandı. genç adama geri gelerek söyle dedi:"bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni seviyorum!"

dördüncü kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla bir suru kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. genç adama geri gelerek söyle dedi: "verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım."

genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti. karar vermek için epey bir sure düşündü ... düşündü... düşündü...

ve sonunda en büyük göğüslü olanla evlenmeye karar verdi... : ))

sanırım cevabı bu fıkradan almışsındır :))

3|1
    0|0
  • Dorothy Dix'e göre bir kocanın mutluluğu herşeyden önce karısının huylarına bağlıdır. Bir kadın onun her arzusuna karşı koyacak, her hevesini kıracak, her şeyi eleştirecek ve neden başkaları gibi daha fazla para kazanmadığını söyleyecek olursa, zavallının kolu kanadı kırılacaktır. Tekrar uçabilmesi güçleşecek, hatta imkansız olacaktır.

Bu gibi sözlü saldırılar aile mutluluğunu her şeyden fazla sarsar. Karı koca arasındaki, sevgiyi, saygıyı, güveni ve bütünlüğü yok eder. Bunları benim uydurduğum sözler sanmayın. Dr. Lewis M. Terman binbeşyüzden fazla evlilik üzerinde incelemelerde bulunmuş ve istisnasız bütün kocaların, en fazla, hanımlarının rencide edici hareket ve sözlerinden yıldıklarını tesbit etmiştir. Başkaları tarafından yapılan incelemeler de, başka hiçbir tavrın (zina dışında), hiçbir sözün bu kadar ciddî sonuçlar ortaya çıkaramayacağını göstermiştir.

Ne yazık ki, tâ mağara devrinden beri kadınlar kocalarına bu şekilde tesir edebileceklerini zannetmişlerdir.

Eflâtun bile bundan çok çekmiş ve zamanında şirret karısı Xanthippe'den kurtulmanın yollarını araştırmıştır. Napolyon ve Abraham Lincoln gibi meşhur adamlar da aile hayatlarında en fazla bundan şikâyetçi olmuşlardır. Agüst Sezar ikinci karısı Scribonia'yı, artık tahammülü kalmadığı için boşamıştı. Günümüzde de hâlâ bu taktiği benimseyen kadınlar vardır ve onların elde ettikleri sonuçlar daima olumsuz olmaktadır.

0|0
    0|0
  • şimdi güzellik,çekicilik,akıl ve başarı kişiye göre değişir...demekki karşındakine göre öyle değilsin...yüzlerce erkeği belki mal edecek kadar afet şeklinde bir güzelsindir ama demekki o erkek için değilsindir cevap basit...işte o tırnağım olamaz dediğin şeyinde göreceli olduğu kısımdan bakarsak aslında herşey mükün aşkta...

0|0
    0|0
  • mal mı bu adam :D hem güzelsin hem akıllı daha ne olsun.

1|0
    0|0
  • şimdi olaya el atalım istediği kadar güzel olsun,istediği kadar çekici olsun,istediği kadar akıllı olsun,istediği kadar başarılı olsun, heyerki bayanda kendini beyenmışlık hava ego vs vs varsa erkek güzelliği görmezden gelir, aslında erkek için güzellik önemlidir ama erkekler yeri geldiğinde güzelliği tek kalemde sile bilir. mesela yolda görmüyonmu yakışıklı erkeklerin yanında hep çirkin yada sıradan kızlar olur. güzelliğinizi koz olarak kullanmanız erkekeği sıkıyor. kısacası bu :) teşekkür.

0|0
    0|0
  • Senin vermediğini veriyordur kız:)

1|0
    0|1
  • kadında çok dır dır varsa bunların hiç önemi yok

1|0
    1|0
  • Salak degil buyuk ihtimalle sex yapiyodur onla bencr akilli nie zamaninibosuna harcasin?

1|0
    0|1
    • eski sevgilisi ve bekaretini yeni kaybetti diğer sevgilisiyle.Bizde öyle düşündük aslında.Şuan ayrılar zaten.

• Değil.Seks için onunla bencede.Çünkü çok düşkündü.

• Sex yapmadigina gore akilli bi kizsindir seni srn oldugun icin sevecek birini bul bi kere yaparsan aliskanlik yapar doymazsin o zevke tabi kisisel yercuhin...

• o adam salak salakkkkkkkkkk :)

1|0
    0|0
  • bence tırnağını kontrol et bi yanlışlık olmasın

0|0
    1|0
  • O kadar anlattığın kadar iyiysen adam seni taşıyamadığı için bırakmıştır belkide.

Ya da seninle iyi vakit geçiremiyordur. Herşey güzellik çekicilik ya da başarı değil ki. Önemli olan beraberken geçirilen vakiitten ne kadar haz alındığıdır.

0|0
    0|0
  • Sen böyle kendini yorumluyorsan demek ki o senin bencil biri olduğunu düşünmüş olabilir. Kimse kusursuz değildir.

0|0
    0|0
  • erkek ya da kadın için önemli olan sence güzellik akılı olması yada başarılı olmasımıdır? İnsan yanında mutlu olduğu, bilikte iken keyif aldığı,konuşabildiği birlikte olmaktan eğlendiği insan ister tabi ki..

0|0
    0|0
  • ilk teşhis . sen kendini beğenmişin tekisin bu yüzden olabilir . ikinci side karşı tarafta alınması gereken tatlar vardır ondan yanı cici kız :P

0|0
    0|0
  • tırnağınız kadar olamayacağını düşündüğünüz kişinin tırnağı kadar olamayacağınız için ..

0|0
    0|0
  • Böyle diyorsak kendimizi beğenmiş olabiliriz o yüzden başkasına gidiyor olabilir. Bir de gönül bu ota da konar bala da :D

0|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz diyelim gönül bu okada konar orayada ;)

0|0
    0|0
  • Sende bulamadığını onda bulmuştur .

0|0
    0|0
  • Güzel akıllı çekici başaralı ise tanışalım :) bakalım adam neden başkasına gidiyor nerde ne ekisk olduğunu tespit etmek için

0|0
    0|0
  • "Güzelsiniz,akıllısınız,çekicisiniz,başarılısınız "

sana göre! demek ki,karşı taraf seni böyle görmemiş..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • erkegı elde etmenın yolu braz cınsellıkle gecer az bı naz yap varya kapından ayrılmaz ama kadının rolu de onemlı tabı

0|0
    0|1
  • bunlardan daha önemlibir şey var.onu gözardı ediyorsun

1|0
    0|0
  • İşte senin bu kibirin yüzünden aşağılamandan

0|1
    0|0
  • Herşey o dediklerinde bitmiyor çünkü

1|0
    0|0
  • kendimi kimin yanında iyi hissediyosam onunla çıkarım illa çok güzel olması gerekmez

0|0
    0|0
  • sende olmayan onda varmış demekki

0|0
    0|0
  • ah biraz huzurr .d

0|0
    0|0
  • Kendini fazla önemli goruyorsundur belki. de..

0|0
    0|0
  • kendini fazla beğnediğin için olabilr bide güzlellğie bakmıyor sevgi yürk meselesi :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzel akıllı çekici başarılı olan birinde özgüven patlaması olabilir. Erkek bu kendini iyi hissettirene gider gerçekte iyi olana değil

1|1
    0|0
    • Aynen öyle katılıyorum bana destek olması güzel olmasından once gelır

• aslında olay kısmen şu heyerki bayan her defasında güzelliğini koz olarak kullanıyorsa, ve ister istemez erkekte ben güzelim benım dediğim olucak hissi uyandırıyorsa .bıde bunun yanında kendini beyenmışlik,hava ego devreye giriyorsa erkekler güzelliği bir kalemde silebilir,onun için güzelliğinize fazla güvenmeyın derım :)

• bak kendıne guvenmeyen erkekler cırkın kızları tercıh eder genelde erkekler onlarada daha cok guvenıyolar guzel kızlar onlara kompleks kaynagıdır

2|0
    0|1
  • güzel,akıllı,çekici,başarılısın? kime göre neye göre? bi de bunlara sahip olsan da aşk bambaşka bişey statüye bakmaz.

0|0
    0|0
  • Cirkin sansi diye bisey gercekten var cunku

1|0
    0|1
  • Demekki tırnağın olamama gibi bir durum yokmuş.

0|2
    1|0
  • Cok acil guzellerin sansi olma derler ya hep cirkin sansi versin

0|0
    0|0
  • o kız senden önce davranmıştır ondan :)

0|0
    0|0
  • daha güzel gülüyordur ya da daha sempatiktir en önemlisi belki de trip atmıyordur.

0|1
    0|0
  • Güzellik göreceli bi kavramda o yüzdn heralde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...