Apartman bacasının mermeri bacanın üstünden koptu, ne ile yapıştırabilirim?

Inşaat işinden anlayan var mı erkekler?

apartman bacasının mermeri bacanın üstünden koptu, ne ile yapıştırabilirim? (bundan dolayı uydu ve tv çalışmıyor)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kalekim diye bir malzeme var mermeri ondan daha iyi tutan bir malzeme yok.

0|0
    0|0
    • uygulaması kolay mı, yani harç yapan birisi yapabilir mi

• vengeance, uydu çanağının çakılı olduğu mermer yerinden oynamış kabloları kontrol ettim bi sıkıntı yok

• @Venqeance, Dış cephe için kalekim kullanılıyor su geçirmeyen bir malzeme olduğu için dış cephe merdiven basamaklarının çimento su harç karışımına kalekimde katarlar bu yüzden, dolgu olarak da çimento su karışımını kullanırlar bu yüzdendir ki nem ve sıcaktan, soğuktan etkilenmediği için kalekim kullanılır dışarıya temas eden yapı malzemelerinde. Pencere mermeri de dahil.

Kızlar Ne Diyor 2

• kalekimle yada silikonla yapıştır..

kalekimi alıp suyla harç yapar gibi karıyosun matkapın mikser ucu var onla şettiriyosun harç oluyo

ısı yalıtımda kullanıyollar iyi yapıştırıcı

1|0
    0|1
    • Usta bizim mutfağa da bi el at bee :)) su akıyo ama nerden olduğu belli değil :D

• kıs baktım bi yerde akan yok dellencem da , ne hortumda sıcak su soğuk su , pissu gideri bişi yok , dolabın altından habire su akıyo ..

ben eve elektirk ossun su tesisatçısı olsun hayatta çağırmam :))

• Yazacaklarım Elmalıturtaylan aynısı , digiturk uydusu takmış adamım la ben :))

1|0
    0|1
    • valla hallederim bizim bulaşık mak. hortumunu ben taktıydım

bide camın kenarına silikon çekmişliğim var ısıyalıtım yapılırken ustayla çalıştım amelelikde para var didiler el atsam mı acep

• büyük ihtimal lavabo gideri duvarın içinde delinmiş, dışarı sızmış olabilir

• duvardan akardı o zaman ama duvar kuru , neyse ben arkasındaki suntayı kesicem bugün , iş başa düştü ...

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...