İlişkinizde söylediğiniz ufak çaplı yalanlar var mı?

Merhaba gençler ve kendilerini tatmin etmek için, "insan hissettiği yaştadır" diye savunup; genç kaldığını hissedenler.

Öncelik benim olsun, sevgilimle görüşesim yoksa, annemi bahane edip, "Ya sevgilim, annem izin vermiyor görüşemeyiz." derdim ve görüşmeyi ertelerdim. İkinci ufak yalan olarak da, zorla para harcamasını sevmediğim için aç olsam dahi tokum derdim. Çünkü ne zaman bir şeyler yesek illa o ödeyecek hesabı bilmem ne. Ben de bu tarz konuları hiç mi hiç sevmem. İnadına her görüştüğümüzde tokum derdim. Gerçi onun yanında da karnım acıkmıyor ama bu da bi yalan sonuçta.

Neyse, sizin minik yalanlarınız var mıydı? Mesela?

Bütün güzel kızlar; siz erkeklerle,

Tüm biscolata erkekleri de; biz KS kızlarıyla olsun. İNŞAALLAH!

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• + Aşkım çok işim var ya çıkamıyorum.

- İyi de sevgilim sen çalışmıyorsun ki?

+ Ya şey aşkım evde çok işim var yani evi temizliycem falan.

- Aşkım sizin evi annen temizliyor...

+ Kadına hiç yardım etmiyorum aşkım annemin beli çok ağrıyor bi de grip olmuş... Biz yarın buluşalım seninle bence...

- Boş ver biz Çarşamba günü buluşalım.

+ Haftaya çarşamba mı?

- Yok; çıkmaz ayın son çarşambası ... Ayrılıyorum senden yalancı herif!

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• ya bunlar yalan felan değil. sen ne narin bi kızsın öyle. dileklerin sahaneee :)

0|0
    0|0
  • ilişkim olmadı, olmayacakta

1|0
    0|0
  • Ne zamandır erkek erkege takılamıyoruz arkadaşlarla bişeyler yapıcam deyipte.Başka bi kızla buluştugumda oldu. yalnız başıma film izlediğim de.Bazen çok sıkıyorlar adamıı ama :D

0|0
    0|0
  • Valla ben halı saha maçına gitmek için yalan söylüyodum aşkım yarın sınav var çalışcam idodum :) sonra bi gün hiç param yoktu gezecektik bana mesaj attı onada ödettiremem gitmemek için annem rahatsız demiştim :)

0|0
    0|0
  • Ufaklığım,benim bir yüzük almıştım...çıktığım kızın parmağına takardım..hoşlarına giderdi bir süre sonra ayrılınca yüzüğü geri yollarlardı..yeni olana takardım..zamanın da bir yüzükle 7-8 kız döndürmüşlüğüm vardır :)

Allah beni affetsin

0|0
    0|0
  • evet var kendim içindeğil hep başkaları için söyledim bütüm yalanları

0|0
    0|0
  • şu an için yok

0|0
    0|0
  • bunları bizimle paylaştığın için teşekkürler:)

0|0
    0|0
  • yalansızım günahsızım

0|0
    0|0
  • ırılı ufaklı bır cok hemde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de tokum derim cogu zaman cunku o da hesabı ille kendi odicek diye tutturuyo onun dısında kacmak için annem geldi falan diyorum telde o da bana surekli uyuyakaldıgında yalan soyluyo yok dolmuş gelmedi ondan yok cok kotuyum hastayım falan diye..

0|0
    0|0
  • Bana yaşlı diyebilirsin sorun yok:))) Tokum yalanını bende çok söyledim.Özellikle öğrenciyken.:)Artık yüzsüzüm açıktım diyorum.

0|0
    0|0
    • Yaşlılığın getirdiği bir cesaret mi bu? Tam olarak nedir yaani?

• Kandırıyorsam, taş olayım e miiii. Valla billa ciddiyim.

• sağolasın:)

• "Yok hayatım.Sıkılır mıyım ben hiç senden?aaaaaa"

1|0
    0|0
  • İlişkim olmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...