Bir erkeğin/kadının sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Sizden hoşlandığını düşündüğünüz birinden nasıl emin olabilirz? Gerçekten hoşlanan biri nasıl davranır.Mesela şakayla karışık size aşık olduğunu söylemesi bir belirtimidir?

Güncellemeler:
Ona arkadaşların sürekli sen benimle ilgili imalı konuşuyorçSanki benden hoşlanıyormuşsun gibi dedim ona hoşlansam gelir direk söylerim ben dedi?

0|0
618

En İyi Erkek Görüşü

• bence belirtidir.bakışlar ve konuşulan konular çok önemli.konuşurken imalıysa ve size bakışı bir ayrıysa ayrıca size karşı nazikse ve dikkatliyse hoşlanıyordur.çünkü bi erkek bir kızla normal bir arkadaşlık kurduğunda fazla sallamaz.ama sevgililiğe dönüşecek bi arkadaşlıkta çok dikkat eder.hal ve hareketlerden belli olur yani.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Evet belirtidir. Aşık olduğunu söylemişse resmen belirtmiştir. Ne tepki vereceğini ölçmüş sonra da ona göre ya şaka ya da gerçekten öyleyim deme içerisinde olmuş.

1|0
    0|1
  • Hayvan gibi bakıyorsa arzuluyor, küçük küçük bakıp farkedilmediğini sanıp çekingen davranıyorsa hoşlanıyordur.

1|0
    0|1
  • bakması yeter

1|0
    0|2
  • bunu anlamıyormusun arkadaşım artık ne diym sana ben

0|0
    0|1
  • daha sık görüşmek birlikte uzunca vakit geçirmek ister. Bazen heycanlanır bazen utanır bazende güler. Ve gün gelir eli elinde olur işte o zaman anlarsın:)

0|1
    1|2
  • konusurken dudaklarıma bakar

0|0
    0|1
  • bu soruyu sordugun ıcın teşekkür ederim sevgili gizli user..

zeki çevik ve karizmatik bir insan anında anlar tıpkı ben gibi...

0|0
    0|0
  • Yok öyle değil gözlerimin içine bakar gülümseyerek ve ara ara kaçırır gözlerini her hareketini takip eder belli etmeden ama sen ayık olursan yakalarsın onu

0|0
    0|1
  • gözler yalan söylemez

0|0
    0|1
  • gelip söylediği zaman emin olurum :D

0|0
    0|2
  • ben anlayamıyorum yaa

0|0
    0|0
  • eminn nabız yokluyor D:

0|0
    0|1
  • bir bayan olarak bunu anlamaman ilginç.

0|0
    0|1
  • ben bakişlarından ve beden dilinden anlarım

0|0
    0|1
  • çok zor bir soru :D

0|0
    0|1
  • bakışlarınedena

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aman valla söylemediği sürece hiç hoşlanma belirtisi falan diye kendinizi kandırmayın kızlar. Ben de böyle yazıları okur dururdum, hoşlandığı nasıl anlaşılır... Orda söylenen herşeyi yapardı... 3 sene bekledim saf saf, bir şey olmadı. Hatta hoilandığını hissediyorsunuz baktınız harekete geçmiyor, gelip söylemiyor hiiiiç beklemeyin derim.

2|0
    0|0
    • peki sonunda ne oldu başkasına m gitti

• evet en sonunda noldu peki

• Başkasına gitti tabi, erkek durur mu? Ben ne zaman konuşacak, açılacak diye 3 sene beklemişim ama o iki ayda tanıştığı kıza hemen açıldı. Kafası kopsun, ne diyeyim :))

• sürekli sana bakıyorsa aşıktır zaten ya anlaşılır illa belli oluyo gözünün içine bakıyo:D

1|0
    0|1
    • kızlarda mı öyle bakıyor

• sence gözünün içine bakmak bakınca gözlerini hiçkaçırmayan adam mıdır

• soruyu tam anlamadım ama dalga geçen biri sana bakıp pis pis sırıtır. ancak tepkisiz direk gözünün içine bakıyor ve hiç vazgeçmiyorsa aşıktır.

• Fysten eklemesi yeterli :D

0|0
    0|0
  • bu anlatılmaz yazılmaz her kişinin kendine göre sezgileri vardır anlar

0|0
    0|1
  • Hislerime güvenrm

0|0
    0|0
  • Soylerse anlarim.

0|0
    0|1