El parmaklarımda 4 5 yıldır sararma var bilgisayar oynayınca oluşuyor neden?

Arkadaşlar sadece sağ elimin ortanca,yüzük parmak ve serçe parmağında sararma oluyor. bilgisayar oynayınca parmaklarım sararıyor yıllardır böyle ve o sarılık geçmiyor serçe parmak ve yüzük parmağının başlangıç yerinin ortası resmen yara gibi birşey oluyor çatlıyor neden böyle oluyor anlamadım başkalarının elleri öyle olmuyor bilgisayar oynarken neden benim oluyor ya ne yapmalıyım ? :S zamanında inanırmısınız bu pc benim gzümede zarar verdi göz kapaklarım resmen soyuldu pcden etkilendiği için neden ama neden

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• epeyce gec kalmışsın. bir hekime görünmen gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Damar tıkanıklığı gibi bir durum olabilir. Ellerinde çabuk uyuşma ve yorulma durumları oluyor mu ?

0|0
    0|0
  • Cildin çok hassas galiba en kısa zamanda bir doktora gidip bu konuyu onunla konuşmanı tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • bilgisayarın en büyük düşmanı göz ve parmaklardır sonra eklemler vs vs

yüzük ve serçe parmağın hiç kareket etmediğinden bu tip sıkıntılar meydana geliyor

0|0
    0|0
  • Bilgisayar Başında Saatlerce Oturunca Kan Dolaşımın Düşer 20 Dakikada Bir Odanın İçinde 1-2 Tur Atmalısın.

0|0
    0|0
  • pc nin başında kör topal oturursan öyle olur.doktora gitmen farz olmuş artık.ciddi

0|0
    0|0
  • kan dolaşımı olmuyorr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...