Kıymetimi anca anladığını söyledi, ne yapmalıyım?

Ben biriyle sevgiliydim ve çok iyi anlaşıyorduk hep konuşurduk nedense birden bire ayrıldık ve kuzenime kafasının karışık olduğunu söylemiş arkadaşıyla konuştum eski sevgilişni unutmadığını ama benden çok hoşlanığını ayrılınca kıymetimi anladığını söyledi o zaman neden seviyorum dedi diye sordum unutmak için sevdiğini söylemiş kafam çok karışık napmalıyım? eski sevgilisiyle aynı okuldalar

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bitmis o is bir kere ayrilik girdiyse toplamaz daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• saçmalamış. tamamen ergence seyler. takma kafanı bu kadar. sana değer vermeyeni tanıma bile. yorulduğunla kalırsın.

0|0
    0|0
  • klasik taktikdir bu arkadaşım iki kızı elde tutmaya çalışıo bence eski sevgilisinide uyandır anlaşın sap gibi kalsın ortada (:

0|0
    0|0
  • üzgünüm ama seni sevmiyor vakit geçirmek için çıkmış senle boşver unut gitsin öyle admalara güven olmaz yarın bir gün yine ayrılıverir :)

0|0
    0|0
  • biraz zaman tanı ona. kafası karışıksa düşünsün, senden ayrıldığına pişman olursa döner zaten. "seni seviyorum" sözüne de takılma, artık çok değersizleşti.

0|0
    0|0
  • bırak gitsin bide soruyorsun napayım diye

0|0
    0|0
  • yenni aşklara yelken aç :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• rakana bile bakma hala kızı severken sana gelmiş iyileşme aşamasını seninle atlatmış . geri dönerse falan böyle bir adamı kesinlikle kabul etme derim . üç gün sonra gene aynısını yapar

0|0
    0|0
  • Seni yarabandı olarak kullanmak istiyor bence.. Yarasını seninle kapatma çabası. Bırak gitsin

0|0
    0|0
  • Boşverrr, arkana bile bakmadan git.

0|0
    0|0
    • takmıyomus gibi davranıyorum herkese

• Öyle yapmalısın zaten, taktığını belli edersen üzülen sen olursun, takarsan üzülen yine sen olursun. Takma.

• illa istiyorum onu diyorsan imkansızı oyna koştur peşinden. Ama asla taviz verme

Yükleniyor...