Vucut hatlarim cok buyuk nasil kucuk gosteririm?

Ben 1.70 e 56 kiloyum fakat vucut hatlarim beni sisman gosteriyo (gogus 90 kalca 110 ) ve ben ne kadar kilo verirsem vereyim goguslerim bir cm kuculmuyo.. Simdi Vucut hatlarimi kucuk gosterebilecek hileler neler?

Güncellemeler:
Kalca 96 ymisyanlis olcmusum yaa tamam :D 38 beden giyiyoru.

0|0
4|20

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu kilo ve bu boyla sisman olamassinn😉😉

1|0
    0|0
    • Sisman degilim zaten ama oyle gosterdigimi dusunuyorumm.. herkes yok bee sacmalama desedee

• Sismanda gosteremessinn ve herkesin dogru soyledigini dusunuyorumm 😝😝😝

• İyidir iyi boş ver.

0|0
    0|0
  • harbiden o kalçaya sahipsen hem popo desen daha kibar olurdu :) kucuk gösterebilme imkanın zor gibi ama yined bir korseye bakar ama boydan korse olmalı bu havada da zor işin havalar sıcak :)

0|0
    0|0
    • Kalcam yine kilo durumuna gore degisiyo ya da pantolon hilesiyle mesela bol pacada daha kucuk gozukuyo ama yukariya care bulamadim :(

• Oda kucultturdu bizde genetik bu takinti:D simdi bebegi oldu sutu yok

• benim arkadasım da kuculttu bilmiyorum sorun yok sanıyorum ama bosuna ugrasıyorsun bence öyle yani herkesçe erkek milletine göre öyle daha güzel oldu mu hanımefendi :)

• Kucuk gostermeye calisan kiyafetler giydikce daha iri gosterecektir bunu unutma biraz syilini degistirip daha fit gorunebilirsin

0|0
    0|0
  • Göğüsler bulaşma en fazla sporla biraz daha güzelleştir.
    Ama kalçayı biraz eritmek lazım.

0|0
    0|0
  • Abraa kadavra

0|0
    0|0
  • ne hilesi ya gideceksin spor salonuna sıkışaltıracaksın memeler ve kalça için çok tekrar az kiloyla çalış bak bakalım nasıl oluyor :)

0|0
    0|0
    • Gogus sıkıslasirmi yaa? Sertlesmezmi? Bide ordaki kaslar hareket bile etmiyo ki

• ben çok gördüm memeleri büyyükken sıkışalınca taş gibi duran yinede sen bilirsin memnunsan sıkıntı yok

• Bunu arastiricamm tesekkurler

• nuttertools yaz hile calısmazsa thugstools yaz ne hilesi ya

0|0
    0|0
  • bir tik ustu elbiseler olabilir. Kalcayi baya eritmen gerek armut gibi cikartir tahminen

0|0
    0|0
  • anlamadigim şu
    90 göğüs bel 110 cm mi :)))
    yoksa göğüs 110 cm bel 90 cm mi

0|0
    0|0
  • geniş giyin

0|0
    0|0
  • Gögüsler iyide kalca çok bee sen kalçaya odaklan bırak sen gögüsleri falan

0|0
    0|0
    • Tam tersi kalca normali 100 cm filan olur mankenler 90 60 90 sa bizde 100 olmali 10 cm fazla sadece

• 60 olan bel mankenlerin gogus 90 bel 60 kalca 90 olur

• Tamam işte sende gote gobee calış göüs yerindeymiş zaten

• Göğüs küçülmez kilo verince sporla sıkılaşır tok durur sarkık demekki

0|0
    0|0
    • Sarkik degil hepsinin testini yaptim ben.. benim tek derdim 75 gibi gozuksun anladinmi

• Onun imkanı yok en fazla 85 gibi durur oda dikleşirse. 90 beden sarkmayan göğüs hiç görmedim açıkcası iri göğüs yağlanmış göğüstür

• neden :D

0|0
    0|0
    • Ben sisman gosterdigini dusunuyorum arkadaslarim ne kadar yok bee sacmalama desede

• bencede saçmalama yani iri olması daha iyi :)

• Daha iyi ya cekicisin.

0|0
    0|0
    • Ne alaka kucuk hatlari olan kizlar daha cekici kibar gozukuyo bence

• Sen kafaya takmissin yapacak birşey yok lakin şunu bilmeni isterim her insanin bir zevki vardir mutlaka seni begenen böyle begensin bu yuzden cekicisin dedim.

• bir göreydik

0|0
    0|0
  • harika kızsın daha ne istiyorsun be :D size hem şort çok yakışıyo.
    bak bakalım ankete :)
    www.kizlarsoruyor.com/.../q3448299-buyuk-popo-mu-kucuk-mu-seversiniz

0|0
    0|0
  • Büyük göğüs iyidir.

0|0
    0|0
  • cup kaç onu söle sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boyumuz kilomuz aynı hemen hemen de sorması ayıp o popo nasıl oldu diyarbakır karpuzu gibi?

1|3
    0|0
    • 1000 hakkım olsa 1000 kere en iyi cevap seçerdim kız seni :))))

• 110 cm cok buyuk degil yani olmasi gerekn 100 cm 10 cm benden geldi :) ama ben yinede daha kucuk istiyoru

• Benim 97 yani ben bile balık etli duruyorken ne bileyim 110 çok gibi.

• 56 kilo bir insanda nasıl 110 cm kalça olabilir ki 90 cm normal bir ölçü eyvallah

0|1
    0|0
  • O boy o kiloyla oyle bir sey ortaya cikmaz

0|0
    0|0
  • Seninle boyumuz ve kilomuz aynı senden 2 3 cm uzunum sadece ancak neden benim kalçam göğüsüm yok o kadar :D

0|1
    0|0
    • Bizde genetik :D

• Madem genetik ne gerek var bıçak altına yatmana emin ol ben çok isterdim ama yook :D

• Ajda pekkan otu ic o buyuturmus

Yükleniyor...