Bacaklarim çok kalın yardım edin?

Arkadaşlar şimdiye kadar arastirmadigim hareket kalmadı. Bacaklarim, özellikle iç kısımları çok yağlı ve yandan çok kalın duruyo. Boyumda iyi ama kalınlıktan dolayı kısa duruyorlar. Squat filan denedim dizlerime çok zarar verdi. Lütfen bildiginiz ve başka bir yere zarar vermeyen hareketler önerin bana..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çok yuru ve takıntı haline getirme. Sen duşundukçe vücut tepkime verir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Biraz koşuyla düzenle.

0|0
    0|0
  • Kesin oyledir zaten 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Koşu yap

0|0
    0|0
  • Cardio yapacaksın, hareketlerin hiçbiri yağ yaktırmaz.

0|0
    0|0
  • 45 dakika hergün koşu yap

0|0
    0|0
    • Zaten yürüyorum da her gün kosunun kslinlastirdigini duydum

• squat kalınlaştırır
      sen koşu yap yürüyüş değil
      bak nasıl inceliyor 2 hafta her gün

• Teşekkür ederim 😊

• siyah giy nabak :D

0|0
    0|0
  • Tadını çıkarmaya bak onları sevecek bir erkek sana kendini iyi hissettirebilir ancak

0|0
    0|0
    • Erkekleri anlamak çok zor ya bigün diyolar kalın olsun bir gün ince olsun diyolar :))

• Sen kalın seven bulursun yaş küçükse ileride değişebilir ergenlkkten çıkınca falan değişebilir :)

• yok yok çok güzel hatta harika

0|0
    0|0
    • Hahahahahaha

• Ya var ya görmüş gibi konusuyon cildiriyom burada :)) neyse cevabı çünkü ince bacak daha güzeldir yani bu kaa basit

• ince bacak neden daha güzeldir ve kime göre daha güzeldir. bir kere kalın bacak daha güçlü olur kiminin gözüne daha güzel görünür (mesela benim) sonra vücudunu kabul etmelisin eziyet etme kendine can :)

• marangoza git inceltsin

0|0
    0|0
  • bir yolu var ama?

0|0
    0|0
    • Neymiş o yolu

• yok yok merdiven iyi değil tavsiye etmem cidden

• ee valla biliyorsan bu konuda bişey saygı duyarım buyrun mekan senin fikirlerini dille getir aa ben gittim sadece arkadaşa yardımcı ol yeter..

• No caps no believe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence plates yap ben faydasini görmüştüm beslenmeni de düzene sokarsan çok faydasını görürsün

0|1
    0|0
  • Tenis

0|1
    0|0
  • Squatı yanlış yaptığın için dizlerine zarar vermiştir. Zararlı bir hareket değil.

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum dizlerim tutmuyor sonra 😕

Yükleniyor...