Eşiniz çarşaf giymek istese kabul eder misiniz?

Boşar mısınız yoksa? Müzik dinlemeyen, düğünlere gitmeyen, evden çok çıkmayan bir eşi kabul edebilir misiniz?

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Günahı bana derim... dinen madem bu kadar ilgili , o zaman dinen eşin istemesi durumunda çarşafsız gezebileceğini değil gezmesi gerektiğini bilmeli.

0|0
    0|0
  • Bilmem bunu hoc dusunmemistim :)

0|0
    0|0
  • yok boşamam tabiii... ama normal giyin derim yaniii geri kalanı kendi bilir...

0|0
    0|0
  • öyle bi arkadaşım yok ki bırak eş olayım ha evlendikten sonra böyle oldu ne yaparsın dersen boşol , boşol , boşol , derim carşaplı bir eş istemem kafalarımız aynı değil

0|0
    0|1
  • çarfaf yerine pardüse tunik giyebilir sonucta bu sekıldede vucüt hatları saklanıyo

2|0
    0|0
  • Bi saçmalama ya derim.

2|0
    0|1
  • çarşaf mı o ne yaa, karaçalı deriz biz onlara, haa başörtüsü derse hayır demem saygı duyarım ama çarşafa kesinlikle karşıyım

0|0
    0|2
  • oyle eşim olmayacagıı için... sorun etmem .. düğüne gitmıycek ewden cıkmayacakk ben olsam yaşamasın dıye balkondan cam dan atardım ... sonra derler kadına şidett çoğaldı dıye .. ahlaksıız kadınlar ortadan kalksın.. oldurmek serbest olsa gunde 100 kadın temızlerdım ortadan =)

0|0
    5|1
  • O işi ALLAH için değilde, eşin istediği için yapıyorsan Yaratanın zoruna gitmez mi bu ?

0|0
    0|0
  • ben ederim sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Çarşaf değilde

padüse olabilir.

1|0
    0|0
  • aa öyle insan mı varmış ki bırakın şu savsataları şaklaban herifler

0|0
    0|0
  • ordamısn aktifmisin

0|0
    0|0
  • ergence sorular bunlar...

0|0
    0|0
  • şakamı yapıyorsunuz .. birde tam tersinden düşünün... başımda taç ederim beeee.

0|0
    0|0
  • etmem. zaten önceden tanışıp böyle olduğunu anlayınca evlenmem.

0|0
    0|0
  • sen nedıyosun basımda tac olsun oylesı tanıyosan bır tane tanısırsana benı :))

0|0
    0|0
  • hani nerde ben alacağım :D

0|0
    0|0
  • kendi tercihi ben ne karışayımki...

0|0
    0|0
  • Eşimin çarşaflı olmasını isterim.Allahın emrine uyan bir eşim olmasını istiyorum.

0|0
    1|0
  • Yani Öyle bi eşi sanırım istemem tamam kapanabilir ama çarşaf olayı yok olmaz :)

0|0
    0|1
  • Carsafi gectim turban takmasi bile ayrilik sebebi olur laik ve cagdas bir aile olamayiz aksi takdirde

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Burdan büyük konuşupta ben eşimi öyle kabul ederim insanlar yalan söylemiş olur kimse istemez herkes kapanalabilir bu insanların kendi görünüşü tercihi benle hiçbir yere uyum sağlamayacaksa niye evleneceksin otursun evinde ne kapalılar var eşleriyle düğünlerde gezmelerde yeri gelecek heryere eşlik etcek benimle kapalıda olsa çarşaf giymesine gerek yok illaki erkeklerde onun için gözü dışarda oluyor zaten yatak odalarına bol paça uzun kilot tarzında onlarda eş bile günah sayılıyor yatak odasında çarşafla yatcaklar nerdeyse erkekler onun için fantezi arıyor nekadar kapalı olursa ol evdede yatak odasındada eşinin hoşuna gidecek başka kadınlara bakmaması için evinde dekoltede uzun don tarzında olamyacak gerektirmeyecek gibi güzel görünmen lazım eşin o senin herkes dinininde özgür ama herşey karşılıklı anlaşarak olması gereken birşey

0|0
    0|0
  • tabiki giyem yaa o kadarda dewğil,tamam kapanırım ayrı konu ama çarşaf mış evden camdan bakma çıkma falan gelemem öyle,oda beni anlamalı hayat tek kişilik değil iki kişiliktir

0|1
    0|0
  • Çok sıkıcı.

1|0
    0|1
  • Açık mektubu herkes okur kapalı mektubu sadece sahibi okur o kadar diyorum size ayrica da carsaf farz bir carsafli olarakk

0|0
    0|0
  • Fişini çeksin, yormasın kimseyi.

1|0
    0|1
  • önemli olan eşini her türlü kabul etmek saygı yoksa sevgide olmaz

0|0
    0|0
  • "Şaka mı yapıyorsun?Oldu olacak cinsiyetini de değiştir." derdim.

0|0
    0|0
  • etmez kimse kolay kolay.

0|0
    0|0
Yükleniyor...