Fenerbahçe ve Galatasaray' ın Avrupadaki rakiplerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bence iki takımada güzel rakipler geldi iyi oynarlarsa olumlu bir sonuç alacaklarını düşünüyorum inşallah...

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• bazen görüyorum bir türk takımı avrupa arenasında maç yapacak olur yabancı takımı destekleriz sonrada kendi takımımızdan başarı bekleriz ben galatasaraylıyım şu anda kalan 2 takımda ülkemize puanları bunlar katkıyı yapacak

0|0
    0|0
    • AYNEN öyle kardeş inşallah iyi işler yapacaklar...

• inşallah ellerinden geleni yapsınlarda yapabildiklerinin en iyisini yapmaya mecburlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• ikiside kendi dalında çıkabilecekleri en iyi kuralara çıktılar. umarım ikiside yollarına devam edip turu geçerler. fenerbahçe eleyemezse çok fena yanılırım. ama galatasaray asla turu çantada keklik görmesin, çünkü galatasarayın işi fenerbahçeye göre çok daha zor. Schalke Borisov'a göre çok daha güçlü. hatta schalke belkide kuranın en kolay takımlarından gözükmesine rağmen kadronun bazı bölgelerinde galatasaraydan bile güçlü. ama yinede barcelona'dan bayern münih'ten, juventus'tan, dortmund'dan çok daha iyidir. en azından bi şansı var.

0|0
    0|0
  • Galatasarayın rakibi çok kolay değil ama diğer takımlara bakınca en güçsüze gelmiş gibi görünüyor bence Galatasarayın turu geçme şansı %50 Fenerbahçe ise turu geçer

0|1
    0|0
  • üst tura çıkarlar

0|0
    0|0
  • inş ya şanslı bir kura ile 2 sindende yarı final bekliyorum artık bu paraların hakkını verelim 3 takımla katılacağız eğer takımlarımız bu turları geçerse

0|0
    0|0
  • kolay kura çekildi, şans.

0|0
    0|0
  • fenere kim gedi bilmiyorum ama gs ne kadar ballı olduğunu kanıtladı bence o kadar takım arasından en kolayı geldi

1|0
    0|1
    • Fenerbahçenin rakibi Belarus takımı Bate Borisov oldu.

• Arkadaş nedir bu çekememezlik ya.Grup kuraları çekildi.şanslı kolay grup geldi dediniz.İki maç oynadı yenildi.Gs 0 çeker dediniz.Gruptan çıktı şans.Kuralar çekildi şans.3 sezon arka arkaya şampiyonlar ligini kazansa şans diyceksiniz.Ben daha ne diyim.Gs başarılı oluyo diye üzülceğinize türkiye başarılı oluyo diye sevinin.

• ben gsliyim

• 2 side üst tura çıkar fenerin üst tur rakipleride belli şimdiden bu turu geçerse bir üst turuda geçer.galatasaraylı olarak..

0|0
    0|0
  • bu avrupadaki ilk maçlar ne zaman başlayacak peki bilen varmı

0|0
    0|0
Yükleniyor...