En utandğınız an neydi?

Hayatınızda en utandığınız an neydi?Mesela benim en utandığım an mı bilmem ama sınıftan bi kız bana dudakların çok güzel demişti ve ellemişti.O zaman çok utanmıştım:))

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Utanmam pek.Yapımda yok nedense.

En son yaptıgım salaklık sevmedıgım gıcık kaptıgım bırını avatarı degıstırdıgınde tanıyamam laf olsun dıye takılırkende tav oldum tıpıne yazmam.Tekrar eskı avatarını koyunca farkettım aptallıgımı neyın kafasındaysam artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk okulda erkek arkla resim dersi icin BOYA ALMAYA qidmisdik derse qelince hoca icerde bizi bekliodu Yüzüme Tükürmüsdü qancık.d.d.d

0|1
    0|0
  • Sevgilimin, babam seni çok beğenmiş dediğinde utanmıştım. Yanlış anlamayın dışarda konuşurken görmüştü :)

0|0
    0|0
  • sevgilimi telefonla aramıştım telefon açılınca alo aşkım napıyosun demiştim meğer telefonu açan annesiymiş

0|0
    0|0
  • daha dün sınıfta birilerini öpüşürken yakaladım ama bn istemeden gördüm onlardan çok ben utandım :D şimdi ise verdiğim tepkiye gülüyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kafe de otururken bir kız hakkında kesin bu sınavda kopya çekti yoksa hayatta yapamaz falan dediğim de arkadaslarım kaş göz işareti yapmıstı işte o an yerin dibine girmiştim çünkü kız tam arkamdaymıs :)

0|0
    0|0
  • lisede mini etek giyen öğretmen sandalyede otururken grupça bacaklarına bakmıştık sağolsun iki kız arkadaş öğretmene bunu söylemiş öğretmenin sınıfa bir sonraki girişinde yerin dibine girmiştim.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşimla üç sene once sevişirken babamın kapıyı acmasıydıı :S

0|0
    0|0
  • hiç utanmam yüzsüzün önde gideniyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...