Hakkaten yarın kıyamet kopacak olsa bugün ne yapardınız?

Evet ne yapmak isterdiniz bugün. Ben çok şey bulurum sanırım ya da secdeye kapanırdım bilemedim şimdi.

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Bir günlük ibadetle kapanmaz o açık :)) aynı şekilde devam ederdim sevdiklerimi arardım muhabbet gırgır yapardım nasılsa tel parası ödemiycem :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yahu birakin bos seyleri zaten hayatiniz boyunca bos isler yaptiniz bare son günde Allahin yaninda olun dua edin namaz kilin alla alla (:

0|0
    0|0
  • yarına garantımız var mı onemlı olan hergunu kıyamet gelecek gıbı yasamak herkesın ölümü kendı kıyametını kılar... güvenme genclıgıne ölen hep ihtiyar mı ?

0|0
    0|0
  • Varımıı yokumuu yetimleree verirdimm barii birrgünnlüğünee mutluu gitsinlerr dünyadann :)

0|0
    0|0
  • iyide ben tam 10 gün önce dedim 21 aralık kategorisi açılsın diye..bugün resmen soru patlaması yaşandı...akşama yemek yapıp yicem kıyamet kopsada..napacamki başka.

0|0
    0|0
  • hani normalde qünlük olması qerekenleri bi qece ve ölüme sıqdırırdım.s sabaha kadar namaz kılardım sanki zamanı bilo qibi herkes miskin..

0|0
    0|0
  • kopuyor muda kesin bile degil ki, eger kopsaydi gerçekten yuzune karsi dogrulari soyliyemedigim insanlarin karsina dikilip kufur etmek ayiplarini yuzlerine vurmak olurdu herhalde:))

0|0
    0|0
  • yolculuk yapardım ...

0|0
    0|0
  • bende abdestimi alır namazımı kılar tevbe ederdim...

kıyamet kopmadan ölmek isterdim yaa :(

0|0
    0|0
  • gider onu çok özlediğimi ve hep beklediğimi söyler sarılırdım sımsıkı <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• dışarda muhteşem bir kar yağıyor kıyamet kopsada kopmasada eve erken gidip 1 yıldır bu karı bekleyen kızımla doya doya oynamak istiyorum

0|0
    0|0
  • secdeyle olan namaz borcumu nasıl olsa ödeyemezdim :) gider kız arkadaşımın yanına yapacak bişeyler bulurduk elbet son bi kez :D yerim belli olsun enazından :)

0|0
    0|0
  • gördüğün üzre internete takılıyorum

0|0
    0|0
  • İBADET EDERDİM NE YAPACAĞIM :)

0|0
    0|0
  • şimdiden başlasana secdeye kapanmaya..ALLAH(cc)'ın o günkü sahte ibadetlere ihtiyacı yoktur

0|0
    0|0
  • fotograflarımızı gözden geçirdim hepsi gözümün önünden geçti film gibi

ahhh o eski sevgililer , o eski günler

0|0
    0|0
  • her birimizin yarına çıkacağımıza dair anlaşmamız var ya oturup kıyameti düşünelim...

0|0
    0|0
  • ilk ucakla ankaraya ucardim

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra ne yapsan faydası yok geç kaldın

0|0
    0|0
Yükleniyor...