Şirince'dekilere kıyamet öncesi son bir mesajınız var mı?

21 Aralık yani yarın...beklenen gün geliyor. Kıyamet kopacak ve Şirince'dekiler hayatta kalacak sadece.

Şirince'deki şanslılara son bir mesajınız var mı?

0|0
33|64

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 63

• bak şirince;

sana iki çift lafım var: koskoca köysün, paran var, pulun var, her şeyin var. binlerce ziyaretçin var emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmaz? sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saaddeti çok gören? anlamıyor musun şirince, bu çocuklar birbirini seviyor! ama ben boşuna konuşuyorum... sevgiyi tanımayan şirinceye sevgiyi anlatmaya çalışıyorum...sen büyük köy, milyarder, fabrikalar sahibi şirince...sen mi büyüksün hayır üsküdar büyük .sen üsküdarın bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın! yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun! dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan ben, üsküdar hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun? vururum ve dönüp arkama bakmam bile...

1|1
    0|1
  • Benim Yok ama Allahın var !

A’RAF 7/187. Sana, kıyamet saatinin ne zaman gelip çatacağını soruyorlar, de ki: "Onu ancak Rabbim bilir, onun vaktini, O’ndan başka belirtecek yoktur. Göklerin ve yerin, ağırlığını kaldıramayacağı o saat, sizlere ansızın gelecektir." Sen sanki öğrenmişsin gibi sana soruyorlar, de ki: "Onu bilmek ancak Allah’a mahsustur, ama insanların çoğu bu gerçeği bilmezler."

4|1
    0|0
  • olmaz mı. bol fotoğraf çeksinler. iyi eğlenceler. :) ben de orada olmak isterdim. enerji müthiş olmalı.

0|0
    0|0
  • Hepsini 22 Aralık günü İslam'a davet ediyorum.

0|0
    0|0
  • Şirince'deki insanlara edilen küfürlerden sonra Şirince halkı açıklama yapmış: yerlisi hariç deyin lan i*neler. :)))

0|0
    0|0
  • onlara diyorumki cehennemde görüşürüz a dostlar.

0|0
    0|0
  • diğer taraftan istedikleri birşey varmış mı acaba:))

0|0
    0|0
  • "Boşaltın şirinceyi oraya göktaşı düşecek" ::::::

0|0
    0|0
  • BULLSHİT ! hayatımda gördüğüm en saçma olay. ulan bilmem kaç milyontane varken sadece tek bir yere sığınmak ? ah bu nasıl bir zihniyet.

çok ama çok acınası bir haldeler. yazık ya. Tanrı cidden ne yaptıgını bilmiyor artık, yoksa sadece oraya yıkım gönderirdi. oda şaşırmış.

0|0
    1|0
  • esas kıyamet sadece şirincede kopacak :D birde deprem oluyormuş şirince yerle bir oluyormuş yarın tv yi açarım :D şok şok şok şirince yok :D

0|0
    0|0
  • onlara die m... f.. die diom beaaa link haha

0|1
    0|0
  • Kıyamette sağ kalırlarsa birbirlerini yemek zorunda kalmazlar inşallah.

Malum bütün kara parçaları ortadan kalkınca üzüm bağları dışında sınırlı tarımı olan bir yerde aç sususuz ve yanlız kalacaklar.

0|0
    0|0
  • hadı yıne paranın gözune vurdunuz i*neler siziiii:)

0|0
    0|0
  • Ateş çok güzel gelsenize

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sondakika haberi sirincede Deprem 00,00 da başlayan deprem 03,30 kadar devam etti sirinceliler hani birtek bura kurtulacaktı kıyametten derken başkanliler ankara oyun havası oynamaya başladı.

Güncel haber yarın bu saatte kib a.e.o =))

0|0
    0|0
  • ufff bi bitmediniz gitti hee

0|0
    0|0
  • son mesaj; pamuk lazimmi pamuk :)))

0|0
    0|0
  • Şirincenin çıkışında sırf suratlarındaki ifadeyi görmek için bekleyeceğim :)

1|0
    0|0
  • Millet ölürken yaşayıp olayları izleyeceklerini sanan,kimliğinde müslüman yazan zavallı ve kendini akıllı sanan ünlüler,22 aralık günü hangi yüzle ekranlara çıkacaksınız merak ediyorum...

0|0
    0|0
  • kedime iyi baksınlar.. sakın aç susuz bırakmasınlar..

0|0
    0|0
  • kıyamet her an kopabilir bugün olmasa bile yarın kopabilir hiç belli olmaz dalga da geçilecek bir olay değildir her an kıyamet kopabilir ve 21 aralık 2012 de tüm güneş sisteminde ki gezegenler ip gibi sıraya geçcek yeni bir çağ başlayacak inş.

0|0
    0|0
  • şirincedekilere sesleniyorum neden uçak biletlerini gidiş dönüş aldılar peki kıyamet koparsa şirince kalacakmış ya :))

0|0
    0|0
  • Hakkımı helal etmiyorum :)

0|0
    0|0
  • sendemi brütüs

0|1
    0|0
  • gec kalıcaklar öbür taraftan en iyi yerleri biz alıcaz :)

0|0
    0|0
  • kıyamet kopacak ve hayatta kalan insanlar olacak he ? hahahahahah allahım cehalet bazen tam bir komedya ya ahahahahaha

0|0
    0|0
  • yaptıkları cok ayıp biirşey aynı ülkede yaşıyorsak aynı suyu içiyorsak aynı bayrak altındaysak anca beraber kanca beraber olmalıyız

0|0
    0|0
  • bu fırsat 1 kere gelir insana , dünyayı doğru düzgün yeniden yapılandırsınlar :)

0|0
    0|0
  • hiç bu kadar gerizekalıyı bir arada toplanırken görmedim .

( şirincenin yerlileri hariç )

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 33

• link

İşte bu mesajı gönderiyorum ;)

1|0
    0|0
  • saat kaçta kopacakmış onu da söyleyin bari. öğleden sonra okulda hepimiz yerli malı haftasını kutluycaz. yazık olmasın :D

0|0
    0|0
  • yeni nesil Şirince'nin eseri olacaktır! iyi yetiştirin lan :D

0|0
    1|1
  • Aydın'dayım ama gitmedim yarın kolaçan etmeyi planlıyorum :D

0|0
    0|0
  • konforlu tabut,kokulu ölüm parfümü birde bardak varmış şirincede eğer güzelse haber versinler beleşe toplaşıp ks lilerle gidicez:)))

0|0
    0|0
  • şirncedekiler:

-hani buraya bişey olmuodu mk:s (öbür taraf)

0|0
    0|0
  • Flaş flaş faş kıyametin kopması iptal edilmiş biri ahiret sorualrını çalmış...

1|1
    0|0
  • ALLAH AYRIM YAPTI ZATEN ONLARA YA MİLLET NE YAPCAĞINI NE ÇIKARCAĞINI ŞAŞIRDI AMA İŞİ İYİ TİCARETE DÖKTÜLER ŞİRİNCENİN ADINIDA DUYURDULAR PARADA KAZANDIRDILAR DOLUP TAŞIYOR ARTIK SENEYEDE NE BULCAKALR ACABA

0|0
    0|0
  • kapitalist hibineler!

0|0
    0|0
  • herşeye sıfırdan başlayacaklar tekrar binalar kurulacak devlet kuracaklar ooo çok işleri var

0|0
    0|0
  • Küçük yer şirince :) Oradakiler aynı anda zıplasında köy ortadan kalksın kıyamet haberi yalan olmamış olur böylece :d

0|0
    0|0
  • Dünya batma soylentısı ıle ıyı bır tatil yaptılar :)

0|0
    0|0
  • mayasında kuran olmayanın kıyameti 21 aralık olur

0|0
    0|0
  • Bizim paramız yoğ tutamadık ordan bi otel bi pansiyon bi çadır :( Yine parası olan yaşıyor :(

0|0
    0|0
  • Kıyamet kopsa toptan gideceğiz şirincede kopmuyor sanki tamam bende dolaba saklanırım:)

0|1
    0|0
  • Dünyanin geri kalani yok oldu ne b#k yee'ceniz şimdik? oyhhş yerim, kannibalizm sizi bulacakmiş çok şirincesiniz.

0|0
    0|0
  • Mantığa bak yaa :D Kıyamet kopmaz kopmayacak onu yerini zamanını Allah bilir hadi diyelimm koptu her yer yerle bir olcak şirince kalcakmış :D Yok öyle dünya eqer bi yerin kalma qibi bi özelliqi olsaydı emin olun oda Mekke olurdu...

0|0
    0|0
  • Kaçtıklarını sanıyorlar ama ya birde şirince yerle bir olursa :))

Ne iş ya anlamadım hem kıyametin kopacağına inanıyorlar,hemde kıyamet kopunca şirinceya birşey olmayacağına,şu 21 aralık bi geçsede kurtulsak..

0|0
    0|0
  • Çok bencilsiniz.

1|0
    0|0
  • Allah AKIL versin başka diyecek bişeyim yok .)

0|0
    0|0
  • hastamısın sen? hayır hayır korkma bu havalarda normaldir.

0|0
    0|0
  • gösteri bitti dağılın :D

0|0
    0|0
  • dün gökgürüldemis sirincede millet kıyamet kopuyo diye çığlıklar atmıs . Ne kadar mantıklı dimi?

0|0
    0|0
  • oğlum bi susar mısınız lütven!

0|0
    0|0
  • kıyamet kopmayınca ki onların yüz ifadesini görmek isterdim

0|0
    0|0
  • 22 Aralık'ta iletirim mesajımı :)

0|0
    0|0
  • canları cehenneme

0|0
    0|0
  • sanslı olmadıklarını bilsinler öyle bisi olmıcak.p

0|0
    0|0
  • allaha emanet olun dünyaya iyi bakın...arkamızdan ağlamayın...

0|0
    1|0
  • öpüyorum onları.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...