Bıktım ya bazı insanların abartmalarından, haksız mıyım?

ney miş efendim sevgilisi askere gitmiş miş şafak sayması zor geliomuş ağlkayanlar zırlayanlar ya oturun da bir şükredin ya askere gitmiş vatani görevini yapmaya seni de terketmemiş hala seviyor arıyor oralardan Allah'ın gücüne gider valla sanki dönülmez yere gitti oturun dua edin sağ salim kavuştursun Rabb'im bir de lanet edenler var anlamıyorum yanii meçhulde beklemeyi tatmamış insanlar bunlar galiba keşke benimki de askerde olsa bende şafak saysam vallahi bunun için ağlamam ya sonunda buluşmak vuslat var ya özlemle bu günü beklerim dua ederim ... haksız mıyım yaaa ? sinir olutorum böyle insanlara ... :( :( :(

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah belasını versin onların.. sevmeyi sadece yanında olmaktan ibaret sanan aciz insanlar...

0|0
    0|0
  • onlar daha kendini gelistirememis insanlıktan nasibini almamıs tipler kısaca cahil diyorum onlara

0|0
    0|0
  • çok haklısın :)

0|0
    0|0
  • Helal olsun,Allah kavuştursun...

0|0
    0|0
  • sakin ol şampiyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadaşlar özellikle aşağıda yorum yapan arkadaşlara da diyorm.açıkçası benim sevgilimde askerde ben şikayetçi değilim soruyu soran arkadaşa katılıyorum ama zannedilen kadar kolayda değil hiç haber almadan günler geçirmek merak etmek çok zor.her an telefonla yaşamak falan kötü şeyler.şafak 28 şu an ama 28e düşene kadar ne çektiğimizi biz biliriz bir de kısa dönem yani:D tabiki allaha şükür bgünlere geldik ayrı kalmak özlemek bize çok şey öğretti ilişkimize çok şey kattı ama birlikte olmayı tercih ederdim her iki tarfta kendine göre haklı yani bence:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...