Eşiniz saçınızın rengini değiştirmenizi ve kestirmenizi istemez ise tavrınız ne olur?

Kızlar sorum size Eşiniz saçınızın rengini değiştirmenizi ve kestirmenizi istemez ise tavrınız ne olur?

0|0
16|0

En İyi Kız Görüşü

• Herseyi söleme sekil cok önemli. Insan ilk aylarinda zaten askdan gözü kör oluyor ve eger erkegin tatli dili ve saygisi var ise nedenini söleyerek yapilir diye düsünüyorum. Kiz illa boyatacam diyorsa kendi sac rengine uygunda ola bilri. Ortak karar bulunulur eger istenilirse bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• sevinirim cünkü demekki beni oldugum gibi seviyor bu halimle seviyor degismemi istemiyor.. bence güzel birsey yani :)

0|0
    0|0
  • Mutlu olurum :)

0|0
    0|0
  • mesela benim sevgilim saçlarımı ne bpyatmamı nede kestirmemi istemiyo,bir ara hafif uçlardan aldırdım iyi uzasın diye benimle günlerce konuşmadı:))benim için onun gözündeki güzelliğim önemlidir ve istediğini yaparım

0|0
    0|0
  • fıkrı aklıma yatarsa denerım bana yakısıcak model ve renkse

0|0
    0|0
  • benmki aynen dediğini yapıyor kestirmemi istemiyo rengini de bi değiştir diyo değiştirmeye kalkışınca böyle güzel değiştirme diyo. bende inat etmiyorum o nasıl isterse öyle olsun

0|0
    0|0
  • Benim saçıma karışmasını pek hoş karşılamam yani beni zorlarsa. Ama "bence kestirme,yine de sen bilirsin" tarzında konuşursa sözünü dikkate alırım ve tekrar düşünürüm

0|0
    0|0
  • ne güzel tam da benim gibi düşünüyor işte daha ne diyeyim :)

0|0
    0|0
  • benim sevgilim istemiyor mesela kestirmemi ama kırılınca da öyle durmaz ki saç böyle işlere erkekler karışmamalı bence benim tepkim karışamazsın yönünde bu yüzden

0|0
    0|0
    • Kuaföre gitme bakım yaptırma diye herhangi bir dayatma yok. Kırıklarını aldıracak saçını güçlendirmek için gerekli bakımları yaptıracak.

• ona sormam istiyorsam gider keserm değiştirirm

0|0
    0|0
  • Fotom da gördüğün gibi saç uzun ve boya yok, sonuç kezban gibi geziyorum ortada :D

0|0
    0|0
  • İstediğini yaparım belki o öyle saç seviyordur saygı duyarım

0|0
    0|0
  • O nasıl istiyorsa öyle yaparım,aksine saçını söyle böyle yap,şunu giy falan dese hoşuma gider yani.

0|0
    0|0
  • bu halimi beğendiği için sevinirim .

0|0
    0|0
  • istemezse yapmam.sevgilimden önemli mi:)

0|0
    0|0
  • Sevgilim saçımı kestirmemi istemezdi saçlarım omuzlarımdaydı uzun saç seviyodu beline kadar uzat diyodu. ama ben gittim bob model kestirdim çene hizasında. gördü yakışmış falan dedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...