Yeni transferlerden nani mi podolski mi sizce yararlı olur?

Yeni transferlerden Nani mi Podolski mi sizce yararlı mı olur?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Podolski diyenleri çözemiyorum. Ligimize podolski gibi birçok oyuncu geldi ve gitti ama Nani tarzında adamlar hep iz bıraktı. En basitinden Q7'yi örnek verebiliriz. Adam kariyerinin sonlarına yaklaşmasına rağmen hala oyun zekayı ve stiliyle beğeniliyor. Podolski ise dikiş tutturamamış, fiziksel güç ve vuruştan başka hiçbir şeyi olmayan bir adam. Üstelik geçen seneki durumunu da bilmiyoruz. Gerçekten iyi bir oyuncu olsaydı Wenger onu bırakmazdı. Ancak, Nani olayı farklı. O da eski Nani olmasa da, hem Fenerbahçe'nin hem de Türkiye liginin aradığı oyuncu profilinde bir oyuncu.

Hangisi en çabuk uyumu sağlarsa o başarılı olur. Ancak ben podolskinin harikalar yaratacağına inanmıyorum. Almanya milli takımının 10 numarası olabilir ama, geçen dünya kupasında kaç maçta oynadı? Bir de Nani'ye bakalım, kaç yıldır garanti 11 oynuyor milli takımda?

0|0
    0|1
    • Podolski gibi kaç tane oyuncu var ki geldi l*n hıyar almanya nın 10 numarası bu.

• Hala da tutturmuş on numara diyor. Senin mantığına göre, bir oyuncunun forma numarası performansından daha önemli sanırım. Her neyse, Nani bu tarz düşünenlere hıyarı tutturduğu zaman kimin hıyar olduğu anlaşılacaktır zaten.

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamamen uyum meselesi ilk kapan götürür. Podolski daha takım oyuncusu olduğundan uzun vadede çok şey katar Gsaray'a. Nani şovcudur kalp attırır Rvp'yle -gelirse- uyum sağladığı takdirde asist kralı olacaktır zaten

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Fenerbahçe çok iyi transferler yaptı ama podolski bam başka bir futbolcu dünya futbolunda bir podolski daha yok ve bir daha gelmez arsenal da o mevki de çok fazla seçenek vardı oynayamadım galatasaray da podolski uçar ve de en akıllıca transfer buydu ki Almanya nın 10 numarası bu adam yoruma bile gerek yok.

0|0
    0|2
  • Bence Nani

0|2
    0|1
  • Nani bir adım önde

0|1
    0|1
  • luis nani

0|2
    0|1
  • Podolski bir gömlek üstün

0|1
    0|2
  • nanii

0|2
    0|1
  • Tabi ki yararlı olur sonuçta adam Podolski :D

0|0
    0|0
  • Podolski

0|1
    0|2
  • Podolski diyenler sektirerek gidiniz futbol cahilleri...

0|0
    0|2
Yükleniyor...