En yakın arkadaşınızın eski sevgilisiyle ilişkiye başlar mısınız?

Diyelim ki en yakın arkadaşlarınızdan birinin eski sevgilisi sizden siz ondan hoşlandınız bu durumda eskiyi düşünür müsünüz?

Ya da bu durumda ne yaparsınız ? yakın arkadaşımın eski de olsa sevgilisi benim sevgilim olamaz mı yoksa duyguların önüne geçilmemeli mi?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• eğer arada gercek aşk ve bağlılık varsa olabilir belki ama ne gereği var en yakın arkadaşının eski sevgilisine şimdi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Öyle ilişki olmaz.

0|0
    0|0
  • uzerinden ne kadar zaman gectiğine baglı ben arkadasım hala onu sevmiyosa sevgili olurum ama once agzını ararım bu konuda ne dusunuyo rahatsız oluyo mu diye rahatsızsa uzaklasırım hoslandıgım kişiden ve bi arkadasımın benim eski sevgilimle beraber olmasını istemem

0|0
    0|0
  • asla Allah o durumada dusurmesın benı

0|0
    0|0
  • eğer eski sevgilisini sevsem bile arkadaşıma saygı ve sevgimden yapmam bana öyle durumlar şeerfsizlik gibi geliyor açıkçası...

0|0
    0|0
  • Duygular oracikta biter. Ne kadar aci versede. En yakin arkadasimin eski sevgilisi KESINLIKLE benim sevgilim olmaz.

0|0
    0|0
  • En adi şeydir bu,yakın arkadaşımın sevgilisi hemde,asla işim olmaz.. Banada böyle bir teklif gelirse o adamın suratına tükürürüm

0|0
    0|1
  • Olmazzzz...

0|0
    0|0
  • Hayır ya Allah korusun

0|0
    0|0
  • Arkadaşım gerçekten seviyorsa başlamam ya da sevmişse ama sevmediyse başlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yakın arkdasımın eskı sevgılısı asla olamaz..uzak durmaya çalısırım.EN yakın dıyorum nede olsa? yaptıgım aip olur yüzüne bakamam.

0|0
    0|0
  • dünyada hiç başka kız-erkek kalmamış gibi bu tip ilikilerin olması bende kabul görmez..

0|0
    0|0
  • öyle şey olmazzz

0|0
    0|0
Yükleniyor...