Robin Van Persie mi Lukas Podolski mi?

Robin Van Persie mi daha iyi Lukas Podolski mi?

• Robin Van Persie
    55% (11)53% (17)54% (28)Oy Ver
  • Lukas Podolski ( yersen :D )
    45% (9)47% (15)46% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 18

• İkiside kaliteli ikiside iş yapar ama bu gereksiz kıyaslamalara gerek yok ki yine sölüyorum aynı Nani gibi bunlarda çok aynı tip değil ama illede birini söle diyorsan RVP diyorum.

0|0
    0|0
  • rvp yi bunlarla kıyaslama

0|0
    0|0
  • Lu lu lu lu luuuu LUKASSS PODOLSSKIIII

0|0
    0|1
  • Tarafsız bakarsak RVP daha iyi.. ancak bu ligde hangisi daha çok iş yapar orasını görecegiz :)

0|1
    0|0
  • tosic

0|1
    0|0
  • Sahada gorecez

0|0
    0|0
  • Sorman bile hata tabiki RVP

0|1
    0|0
  • van perise

0|1
    0|0
  • Quaresmaaaa quaresmaaaa :)) solda q7 sagda gt7 ortada Tolgay Sosa :))) ilersi belirsiz şimdilik ama siz dusunun bu kanatlar otoban yapacaklar sizin bekleri :D soruya gelince rvp tabi kardeş :D

0|0
    0|0
    • valla beşiktaş messiyi getirse sorun değil benim için derbilerde ki başarısı ve son 15 yıldaki şampiyonluk sayısı herşeyi ortaya koyuyo ben Fenerbahçeli olarak ayıp olmasın ama beşiktaşı hiç bir zaman rakip görmedim ayrıca nani fenere gelmeden bir kaç yıl önce q7 beşiktaştayken ben nani mi q7 mi diye sormuştum beşiktaşlılar hep nani daha iyi demişlerdi..

• Valla sizin gibi 2 dakika sampiyonluk sevincinfalan yaşamıyoruz bursa ondan mi itici geldi :D alayiniz pavali kopeksiniz siz :D 8 diye dalga gectiginiz takımı eze eze yendik İngilizleri yendik gs4 yedi ikisinde de biz az kalsın eliyorduk dış basın Beşiktaş in ne kadar güçlu başarılı olduğunu biliyor ama sizi sikeyle biliyor sparta praga 12-0 yenildiniz diye biliyor. Samp guruplarindan puansız elendinizi biliyor. Yongboysa elendiğinizi biliyor :)

• 90+3 03.03.2013 3. Gol Olcay desem çok bozulan :D

• Ricardo Quarejma :)

0|0
    0|0
  • Sen bari yapma reis:)))

0|0
    0|1
  • hahahah podolskiye sorsan o da RPV der :D
    Maşallah site podolski demiş :D

0|0
    0|0
  • Robin Van Persie (RVP)

0|0
    0|0
  • fubol ile ilgimi keseli 7 sene oldu bilmiyorum hangiisi.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama robin van persiee diyorum :D

0|0
    0|0
    • bende Fenerbahçeliyim ama podolski diyeceğimi sanmayın sakın tabiki rvp :D

• Belki podolski daha iyi oynar birşey diyemem ama ismi bile karizmatik :)

• Vanpersie

0|0
    0|0
  • Podolski

0|0
    0|0
  • Rvp iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...