Elimi tutan erkeğin sonum olmasını istiyorum.

merhabalar sevgilimden ayrılalı 15 gün oldu onu özlüyorum ama anlaşamıyorduk beklentilerimiz isteklerimiz uymuyordu 1.5 sene çıktık ilkleri bende yaşadı bende onda yaşadım tabi.Süreklide ayrılıp barışmıştık son ayrılalım kelimesini yine ben kullandım oda kabullendi her zamnki gibi..Ve ertesi gün özledim olmuyor sensiz dedim bana olursun artık biz mutlu olamayız feln dedi bende kabullendim tamam artk yazma bana vs laflar söyledim zaman sonra pişman olursan sakın bana dönme affedilmeyeceksin dedim..Pişmna olabilirim ama birbrimizi üzüyoruz dedi.sonra hiç konuşmadık 15 gün oldu :( elimi ilk tutan erkeğin sonum olmasnı istedim beni unutamazda döner mi ? daha önce büyük ayrılıklar yaşadk ama hep birbrimize dönüp sarıldık

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer bir nebzede olsa sevgi kalmışsa içinde yine döner

1|0
    0|0
  • fazla kasmamak gerek.illa elini tuttun diye evlenecen diye bişey yok.kasma fazla başkası çıkar :D

0|0
    0|0
  • Gelin ata binmiş ya nasip demiş:)

0|0
    0|0
  • sen daha cok beklersın o zaman kımseye guvenmeden elını tutturma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzelim en küçük tartışmalarınızı bile ayrılığa getirmeseniz az anlayış az alttan almaları deneseniz hiç bu kadar yıpranmazsınız , umarım barışırsınız ...

0|0
    0|0
  • dönmez..çünki erkeğin ilk elini tutup tutmadığın önemli değil..o başka eller tutma peşinde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...