Galatsaray'ın şampiyonlar liginde rakibi Schalke 04. Yorumlar?

Galatsaray'ın şampiyonlar liginde rakibi Schalke 04, ne düşünüyorsunu< ?

0|0
21|70

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• schalke de en az bizim kadar mutludur :D <3

1|8
    0|1
  • hayırlısı olsun ne dıyelım bıze o gururu yasatır tekrar ınsallah

0|4
    0|1
  • hayırlısı olsun cımbomum gogsumuzu kabart

0|4
    0|1
  • Gayet iyi bir kura oldu karlıyız.Diğer güçlü rakiplerde kendi arasında eşleşti bu da bizim için bir kar aslında.Eğer çeyrek finale çıkarsa güçlü rakibin en az 2 side elenecek bu durumda.Bizim yararımıza bir kuraydı umarım güzel değerlendiririz.Ülke puanınada güzel bir şekilde etkisi olur.

0|2
    0|0
  • cok sanslı bır kura bercolonaya gore veya dıger guclu takımlara gore.. ama genede dıkkatlı olmak lazım..

0|3
    0|1
  • Şimdi izlerken heyecanlandım yeneriz bız onları :D

0|5
    0|1
  • Rakibimizi kucumsemek bana dogru gelmiyor.Bu sekilde hata yapma olasiligi cok yuksek olur.Fatih hoca bunun bilincindedir eminim.Ona gore hazirlar takimi

0|1
    0|0
  • Lokum gibi kura.Galatasaray icin iyisi... Hayırlısı olsun.

1|3
    0|1
  • Neredeyse bizim ayarımızda bir takım,zor değil yenmek :))

1|2
    0|1
  • çok güzel bi kura çekimi oldu bizim için de diğerler takımlar içinde çok şanslıyız..

0|4
    0|1
  • 3dk önce senden 2 soru önce biri sormuş aynı soruyu

0|3
    0|1
  • O kadar güçlü takımın arasında süper bir kura

0|2
    0|1
  • Çeyrek final bizi bekler :)

0|1
    0|0
  • çeyrek finale selam olsun.

1|2
    0|1
  • ballılar yahu yapcak bişe yok

0|0
    0|1
  • Ben demiştim demeyi sevmiyorum ama ben demiştim sayın futbol konuştuğum kadamlarım..

0|2
    0|1
  • Güzel olmuş

0|1
    0|0
  • cok kolay rakip sanslilar

0|0
    0|1
  • zzzyumayanlar...

şimdi ben bu siteye üye oldum ya soru yazmama cevap vermeme rağmen şu kahro

0|0
    0|0
  • yumayanlar...

şimdi ben bu siteye üye oldum ya soru yazmama cevap vermeme rağmen şu kahroxxx

0|0
    0|0
  • Schalke 0 4 Galatasaray :DD

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 69

• Galatasaray en ideal kurayı çekmiş durumda.

0|2
    0|1
  • iyi kura

0|2
    0|1
  • Öyle bir kuradan çıkmasını istediğimiz takımlardan biri çıktı bu fırsatı çok iyi değerlendirmemiz lazım Avrupa önemli bir yol . Gruptan çıkmamız söz konusu olduğunda Türkiye'de ülke puanı olarak yükselecek tahminen 12. Sıradan 5-6. sıralar gibi sıralara çıkıcaz bu saye de seneye de 3 takım avrupaya gitmeye hak kazanıcak . Ne olursa olsun var gücümüzle oynamamız lazım

0|1
    0|0
  • Bu kuradan çıkabilecek en kolay rakiplerden biri. Diğerlerine nazaran şansımızı yükseltir hatta ve evet çıkabiliriz.

0|1
    0|2
  • inşallah yenerler... bol şans gs yeee

1|2
    0|0
  • bundan iyisi olamazdı

0|0
    0|0
  • Başarılar :)

0|3
    0|1
  • Hiç de düşünüldüğü kadar kolay bir rakip değil bence.

0|1
    0|0
    • diğer rakiplerle kıyaslandıgında kolay yoksa tabki kolay değil.. şu takım schalkeden kolay diyebilecein bska bi takm var mı?

• en basit rakip geldi. en basit! schalke çok formsuz. galatasaray her halukarda çıkar çeyrek finale...şanslı kura.

almanyada da taraftar desteği var

0|0
    0|1
  • Allah'a şükür şans yanımızda Yalnız Schalkeyi hafife almamak gerekir Schalke 2 sene önce Intere her iki maçta da fark atıp yarı finale çıkmıştı Bir de şu var Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum Schalke de Galatasaray çıktığı için en az bizim kadar sevinmiştir :)

0|2
    0|1
  • hayırlı olsun çekilebilecek en iyi kura son mainz maçını izledim schalkenin inş orda burda yenecek gs

0|0
    0|1
  • Güzel olacak inş. O zamana kadar takımda iyice toparlanmış ve ritmini bulmuş olur. Önümüz açık ALLAH yardımcımız olsun.

0|1
    0|0
  • gene hafıfe almaya basladık medya ve taraftar olarak klup olarak unutmayalım kı onlar alman ve hc bırseyı hafıfe almazlar

0|3
    0|1
  • Gelebilecek en iyi takım geldi bence Bursasporluyum ama başarılar Galatasaray!

1|2
    0|0
  • SARIsıyla KIRMIZIsıyla alnımızın akıyla...

1|2
    0|0
  • tabiki cimbom Türkiye dir Galatasaray..

0|3
    0|0
  • Beşiktaş olsaydı Barcelona çıkardı, GS'ye hep olabilecek en kolay rakipler çıkıyor

0|1
    0|2
    • Ama ne yazık ki beşiktaş yok.Sizde bizim seviyemize gelin sizede kolay.Şampiyonlar değil avrupa liginde bile olmayan bi takımın galatasaray hakkında böyle yorum yapması ilginç.

• Bebe saçmalıyo arkadaşlar boşverin :) Saçma sapan çıkışlarını bana da yaptı ergen. Bir galatasaraylıyla anlaşmak çok zor.

• kolay mı ? evet diğer rakiplere göre kolay ama esas kolayı görmek istiyosan fenerin rakibine bak. schalke'nin 4-5 tane topçusu var ki bizim bütün takıma bedel, yani demek istediğim orası şampiyonlar ligi, futbolda kulüp takımları için olabilecek en üst seviyedir... ve oradaki en kötü takım denilen schalke galatasaraydan daha kaliteli. bana göre en kötü takım biziz öyle söyliyim. o yüzden evet diğer rakiplere nazaran şanslı bir kura çekmiş gibi gözüksede durum galatasaray için hiçte öyle değil.

• oradaki maç çok zor olacak o yüzden buradaki maçtan en az 2-0 3-0 3-1 gibi bi skor çıkartmak gerek!

keşke ilk maç burada olsaydı

0|1
    0|0
  • "almanya deplasman sayilmaz" sozunun hafizamda canlanmasina sebep olan kuluptur.her iki macta tribun anlaminda cok renkli olur, ozellikle gurbetci kardeslerimizin orada yapacagi tribun sovlari tadindan yenmez. Galatasaray turu atlayacaktır.

0|1
    0|0
  • Herşey ayarlanmış arkadaşlar. Eşleşen takımların bir kısmı gücü gücüne dengi dengine. Galatasaraya Barcelona'nın çıkmasını bekleyenler iddaa'nın ve başka gizli kurumların nereden para kaldırabileceğini düşünüyolar şaşıyorum.Galatasaray'ın şansı yaver gitti falan demeyin yani.. Hiç bi şey sandığınız kadar masum değil. Fenerbahce'ye Bate Borisov'un çıkması gibi ;) Saygılar.

0|0
    0|2
    • ya ne alakası var allah askına adam elini kavanozun içine sokup topları karıştırıp eline hangisi gelirse acıp bakıo.. bu kadar basit.. biz millet olarak herşeyn içnde bi bit yeniği aramaya bayılıyoruz. bu kadar şüpheci yaklaşmamak lazm olaylara

• bunlar çirkef bunlar anlamaz bunlar at gözlüğü ile dolaşırlar bunlara antamazsın laf boşverin arkaşlar bu fenerlilerin alayı böyle.birde nekadar kazma var ne kadar çirkin var fenerde ya =)

• Fenerinde galatasaryın da anladın sen onu :) Çirkin demişsn de yakışıklı erkek arıyosan kendine yönlendirebileceğim adamlar var. an I i.

• rakibi küçümsememk lazım ama şimdi de şanslı sayılırız.barselona çıksaydı adamlar her türlü elerdi şimdi en azından imparator terim bi gaz verir kral gibi geçeriz inşallah.çeyrek ve yarı finalde de iyi bi takım gelir kafa kafaya gitsek yeter bize.

0|2
    0|1
  • Real Madrid veya B.Münih'ten sonra çıkacak en tehlikeli takımdır bence niye mi ? Alamnalr turnuva takımı olum hele ki schalke gibi köklü bir takım... Bu arada barcelona yazmadım çünkü gelse sevinirdik lan gider izlerdik ohaa çok yi olurdu mk.

0|0
    0|1
  • gs aklını kullanırsa geçer bence.yenemeyeceği bir takım değil.

0|2
    0|1
  • o kadar takım var gidiyo shalke'yi seçiyo, bu 6S hakkaten balık ittire kaktira çeyrek, belki yarı final bile görebilir. Bizede çıkar Atl Madrid .q :d

0|0
    1|5
    • Sizin o küçümsediğiniz shalke sizin şampiyonlar ligine gidiş biletinizi kesen spartak moskovadan çok daha güçlü bir rakip.Önce bi bulunduğumuz kulvar farkına bak.Siz avrupa takımları arasındasınız biz en büyükler arasında.Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış diye boşuna dememişler

• sizdeki bal her zaman bizden üstündür kafanı yorma. bak buda yanlış düşündüğünün kanıtı atletico madrid çıkar demişin o kadar zorlu rakip arasından Bate Borisov'u çekiyosun. emin ol galatasarayın durumu sizden çok çok daha zor. en fazla 1 tur sonra elimize verip gönderirler, sizde kına yakıp, mutlu olursunuz. yani önü açık olan sizsiniz biz değil...

• ara transferde yapılacak transferlerle schalkeyi elebiliriz yeterki dikkatli olsunlar yenilginin telafisi yok artık

0|1
    0|1
  • kolayı geldi yine ballılar

0|0
    1|3
  • On numara beş yıldız bir kura oldu :) Avrupa fatihii geliyorrr...

0|1
    0|0
  • şanslı bi kura

0|0
    0|0
  • 2 maçta en azından 1 puan alacaktır galatasaray. keşke 3 alsa ülke puanına katkı sağlar

0|0
    0|0
  • ezip geçicez

0|2
    0|1
  • Erkekler Devam
    39
Yükleniyor...